Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban a jobb labfejemen...

Almomban a jobb labfejemen volt harom db orias pok esa mellkasomon is harom db volt. Nagyon feltem sirtam . Es arra ebredtem fel h valoban sirok . Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 08:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Hozza teszem h a valosagban nem felek a pokoktol!

Ha kell megis fogom oket.

Koszonom elore is h elolvassatok.

2014. júl. 30. 08:27
 2/4 anonim ***** válasza:

pók

Megfejtés: Minden könyvben szerencse áll mellette.

2014. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sírás

Megfejtés: Örömteljes nap. Sírni ok nélkül: szerelmi nyavalya. (1759) Radics Mária szerint: Sírni egy asszonyért: hiábavaló fáradság, kár. Sírni egy halottért: betegnek meggyógyulás. Sírva járni-kelni: örömed lesz utazásodban. Zadeka Márton szerint: sírni a font húsért, amelyet elvitt a farkas: megerőltetés, kimerültség A legrégibb magyar álmoskönyv szerint: Sírni valamiért, ha könnyeid hullanak: öröm. Sírni semmiért: megrettenés. Siratni meghalt embert: víg öröm.

2014. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom h valaszoltatok :-)

Soha eletemben nem feltem no letemre a pokoktol de ez az alom rossz volt nagyon foleg h a melleimen is maszkaltak a polo alatt.

2014. júl. 30. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!