Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Van aki ert...

Cene Evi kérdése:

Mit jelenthet? Van aki ert hozza? Az exemmel almodtam. Teljesen valos dologrol. Kb ugyan az volt mint nalunk a valosagba. Ez mit jelent! Legyszi csak ertelmes valaszokat

Figyelt kérdés
Az exemmel almodtam.teljesen valos dologrol.kb ugyan az volt mint nalunk a valosagba.ez mit jelent!legyszi csak ertelmes valaszokat

2014. júl. 31. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy tudat alatt még mindig vonzódsz hozzá, és ő is hozzád. Többet csak akkor tudnék mondani, ha leírnád, mi történt álmodban.
2014. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NVikike válasza:
Hali a minap velem is ugyan ez történt! :/ Szinte teljesen megegyezett a valósággal! Tájfutok és az egyik edzőtársammal jöttem össze. A szülei nem igazán szívlelnek, ezért titokban randizgattunk az edzőtáborban. És még azon a héten dobott. Az álmomban először egy falnál vagyunk, és csak nézünk ki a fejünkből, amikor azt érzem, hogy megfogja a kezemet. Aztán az erdőben sétálunk és átkarolt. Tudsz segíteni?
2014. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NVikike válasza:
Ja és én még szeretem, de néha azt látom, hogy szomorú... Gyanítom, hogy a szülei miatt nem meri folytatni. Ez a szakításos dolog úgy 2 hete történt.
2014. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fal azt jelenti, hogy zsákutcába kerültetek a kapcsolatotokkal. Az meg, hogy először megfogja a kezed, majd átkarol, jelzi azt, hogy emlékétől nem egyhamar fogsz megszabadulni, és hogy ő is adott neked valamit magából. Az erdő pedig attól függ, hogy milyen volt: ha sűrű, és sötét, akkor fájdalom, ha fiatal, akkor öröm.
2014. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NVikike válasza:
Koszonom! Az az erdo szep volt es meghitt...
2014. aug. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz semmi baj. :)
2014. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem meg az volt.ez uj.legyszi segits

Tehat.egy bobpalyan voltunk,jo hangulat stb.aztan megprobaltam megcsokolni es elforditotta a fejet.utana csak csondbe mentunk mire felebredtem.es en is vonzodom hozza meg mindig

2014. aug. 13. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
A bobpálya mint lejtő mindig valami kokázatot vagy áldozatot jelent, ami a párkapcsolattal jár. A csók úgyszintén valami veszélyre veszteségre utal. Az meg hogy elfordult, jelzi azt, hogy még nincs kész az áldozat meghozatalára.
2014. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huh koszi szepen.nagyon profi vagy;d sokat segitettel:)
2014. aug. 14. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!