Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit jelent ha a péniszem kb 8...

Mit jelent ha a péniszem kb 8 éves korom óta ugyan akkor ( 10 cm ) és hirtelen egyik napról a másikra megnőtt 11,5 cm-re, és már napok óta ekkora + még nő is hozzá? 13/F

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 15:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A péniszed növekedése nem fog megállni, és a végén minden héten járhatsz majd orvoshoz, hogy visszanyírjon belőle. Így legalább a gatyádba fog örülni.


Miért ne nőhetne? Nem hogy örülnél...

2014. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
örülök is
2014. ápr. 27. 15:40
 3/25 A kérdező kommentje:

az a + még nő is hozzá az nem kérdés volt csak hozzá tettem hogy még azóta is nő

rosszul fogalmaztam bocsi

2014. ápr. 27. 15:41
 4/25 anonim ***** válasza:

Valakinél ez máshogy van :'D ... nekem 9 éves korom óta 15, és azóta nem nőtt semmit se ! Sőt lehet hogy nem is fog :/

De volt egy idő amikor 16 volt XD...

Szóval ez azt jelenti hogy nagy farkad lesz, és most kezdett el nőni :D Gratulálok ! :)

2014. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ez komoly ?? :o mert eddig azzal csesztettek hogy kicsi meg stb

ráadásul nem is vagyok magas ( 155 cm ) XD

2014. ápr. 27. 15:55
 6/25 anonim ***** válasza:

Meglepő módon az átalgos péniszméret merev állapotban (lankadtan nem érdeklia kutyát sem) 5-25 cm között mozog, és ennél még kisebb vagy nagyobb is lehet.


Na ja, a szexórákon miért nem beszélnek értelmesebb dolgokról mint félbevágott emberek, én nem is értem...

2014. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

nézd, 13 évesen még simán fog nőni a farkad.. és amúgy is, nem gond hogy ekkora. .és aki szeint meg kicsi... nos, még úgyis fog nőni szóval no para :D

Amúgy azt jelenti, hogy beléptél a serdülőkorba.

2014. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%
Egyik napról a másikra nőtt 1.5 cm Már napok óta ekkora,azaz úgy értem meg is is állt a növésben. + még nő hozzá .Azért nem napok alatt nőtt ekkorát,maradjunk annyiban .Neked csak akkor tűnt fel,mikor már látszatra is nagyobb lett.Elkábítanak a válaszírók,hú neked most mekkora lesz.Erre semmilyen biztositék sincs .Nem akarlak elszomorítani,de sok 13 évesnek 13 cm már .De ez a testrész egyénre szabott.Bármekkora is lesz,akkor örülsz igazán ha semmilyen gondod nem lesz vele .
2014. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

súlyom : 40 kg

magasságom : 155 cm

2014. ápr. 27. 18:22
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem 13 éves koromban 13 cm volt, 14 éves koromban már 15 cm, aztán 16 évesen már 17 cm :) Tehát hogy kinek mikor nő az egyénre szabott, mindenkinél más!

Volt egy osztálytársam gimiben akinek 9es úszás órákon még tök kicsi volt, aztán mikor 18 évesen láttam akkora volt neki mint egy ház lankadtan is :D

2014. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!