Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tavaly május 1. -én elhunyt...

Tavaly május 1. -én elhunyt édesanyám rákban (sajnos végig kellett néznem, amit nem fogok elfelejteni az életben).19éves voltam, és azóta is vele álmodom, különböző álmaim vannak, van, hogy álmomban beszélgetek is vele. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok készülve....sokszor párom ébreszt fel,mert sírok álmomban.Volt,hogy azt álmodtam meg,amikor a koporsóban feküdt és én adtam rá az ékszereit,van,hogy beszél,megdicsér,hogy valamit jól csináltam.Viszont van,hogy szörnyű rémálmaim vannak,amikor a betegsége kerül előtérben. Vagy esetleg megszid valamiért....Hihetetlen,de valamilyen formában minden egyes éjjel vele álmodom(azóta is)

2014. aug. 4. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igy dolgozza fel az agyad a történteket igy ennyi idö után is... hagyd az álmokat ne görcsölj rajta, csak hagyd hogy megálmodd..idövelkönnyebb lesz..sajnálom ami anyukáddal történt :( Sajnos nekem is vannak ilyen álmaim, igaz nekem nem azért, mert haláleset történt, hanem más miatt, ami nagyon komoly nyomot hagyott az életemben és én is rosszul vagyok töle..a napomat szerencsére nem rontja el, de éjjel az álmomban elég feszült vagyok, ezt az bizonyitja legjobban, hogy ugy csikorgatom a fogaimat, hogy kikopott már az állakpcsom..nemtudunk sajnos mit tenni az álmok ellen, nem tudjuk befolyásolni öket..:(
2014. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogcsikorgatás nálam is megy,és a kopás is megvan...ismerős...az a gond,hogy nem vagyok nagy gyógyszeres,de 2mg-os rivtrilt beveszek 5-6szemet semmit sem ér,éjjel is kb másfél órát tudtam aludni,és egyre rosszabb...Amúgy soha nem szerettem szedni semmilyen gyógyszert...
2014. aug. 4. 11:01
 3/6 Lionkind ***** válasza:

Az álmokat irányíthatjuk, nekem kiskoromban ment és szinte mindenkinek akivel beszéltem. Egy könyvet tudok ajánlani ami lehet segít az álmokról szól.

Patricia garfield - teremtő álom.

Ha kell el tudom küldeni.

Szép Napot!

2014. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem dolgoztad fel magadban sajnos nem vagy ezzel egyedül az én magymamám is rákos beteg még nem halt meg, de már csak napjai vannak hátra félre értés ne legyen engem nem visel meg, de az anyámékat eléggé megviseli szóval tudom miken mehetsz keresztül valamilyen módon magadban kéne ezt lezárnod akár pszichológus segítségével is.
2014. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Én úgy vélekedek a 3,dimenzióba az a lélek aki átlépett a fénykapun nem tér vissza,de a te lelkedben-szívedben lévő szeretet képes egy láthatatlan energia szálon kerszetül érzések útján kommunikálni a testben halott ,de lélekben élő meghalt rokonnal.


Ha meghall valaki tudom,nehéz,de a legrosszabb,ha siránkoznak,szomorkodnak utána.

Ezzel megnehezítik,hogy a lélek eltávozzon az útjára menjen.

Negyven napig van nyitva az a bizonyos ’’fény kapu,, ha ez nem sikerúla léleknek a szférák,dimenziók között bolyong energiát veszítve ,ez a lélek számára nagyon rossz állapot.

Régebben szokás volt ilyenkor a tükröket letakarni.

’’Ne hívjátok a lelket vissza a Földre ha azt elhagyta, mert neki ütött a szabadulás órája, és minden földi nehézség eltűnik róla. És az legyen a vigasztalástok, hogy Isten szeretete végtelen, hogy az ő szeretete fejezi be az életet amikor az idő elérkezett, amikor őt magához hívja Birodalmába ,,

Az út a Földön nem volt könnyű, s most mikor a lélek megszabadul a Földtől, nektek nem szabad szomorkodnotok, mert a földi életet egy békével teli életre cseréli le az örökkévalóságban.


Hogy a prófétanő közlései mennyire helytállóak,mindenki maga döntse el,de elgondolkodtató.

[link]

Test - lélek - szellem

Lélek a túlvilágon I.

Lélek a túlvilágon II.

Lélek a túlvilágon III.


A hallhatatlan lélek :

Három része van, az értelem, az érzelem és az akarat

A lelkünk (héber: nephesh) akkor keletkezett, amikor Isten életet lehelt az emberbe, és az a testtel kapcsolatba került. Ahogyan az állatoknak is lelket adott, hogy a fizikai életben boldogulni tudjanak (1Móz 1:30; 1Móz 2:7). Újjászületésünk előtt a lélekben éljük az életünket, mivel a szellemünk, a valódi énünk a bűn következményeként még akkor halott. Mivel a lélek erősen kötődik a testhez. Tehát amikor a lelkünkből cselekszünk valamit, a szellem vezetése nélkül, akkor azt a halott testünkben cselekedjük, és szigorúan véve nincs köze az igazi élethez (Ef 2:1-3). Azoknak pedig, akik nem születtek még újjá Krisztusban, a lélek az utolsó menedékük. Ha ők összeomlanak lelkileg, akkor onnan már nincs hová visszahúzódni, ill. nincs honnan erőt meríteniük, és az egész ember összeomlik. A lélek mögött, ugyanis már nincs semmi. Akik azonban Krisztusban újjászülettek, azokban még két szellem van (Róm 8:16).

[ "Maga a Szellem tesz tanúságot a mi szellemünkkel együtt, hogy gyermekei vagyunk Istennek."


A szellem :

Tulajdonképpen ez vagyunk mi. Ez a rész az ember legbelseje, ez az igazi énünk. A keresztény újjászületés során, Isten ezt a részt megeleveníti az emberben úgy, hogy az Vele újra kapcsolatba tud lépni. Mivel Isten Szellem, mi is csak szellemben tudjuk Őt igazán elérni. (Jn 4:24)

A szellemünknek is három része van.

A kommunió - a közösség szerve, amelyen keresztül Istennel tudunk kapcsolatot teremteni; az intuíció - amely vezet bennünket a bennünk lévő élet szerint; és a lelkiismeret - amely az erkölcsi döntésekben vezet bennünket. Ez az a hely, ahová az újjászületéskor még Isten Szelleme is beköltözik, a Szent Szellem (ill. hagyományosan a Szentlélek). Isten Szelleme tartalmazza Isten teljességét, benne van az Ő teljes istensége és az emberi tapasztalat is, amit Jézus emberi élete során szerzett. Mivel ez is egy élet, ez is csak akkor tud megmaradni, ha tápláljuk.

2014. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Azt jelenti, hogy nem dolgoztad fel magadban sajnos nem vagy ezzel egyedül az én magymamám is rákos beteg még nem halt meg, de már csak napjai vannak hátra félre értés ne legyen engem nem visel meg, de az anyámékat eléggé megviseli"


Ez az egyén utálja a nagymamáját.

2020. márc. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!