Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy időközönként visszatér...

Van egy időközönként visszatérő (kb 10 naponta) álmom, amiről nem tudom mit jelent?

Figyelt kérdés
A sztory mindig más, de az alap ugyan az. Azt álmodom, hogy a lakásunk járati ajtajánál vagyok és bekopogok/benyitok, akkor nem úgy néz ki a lakás, mint a valóságban. Más a berendezés, más lakik benne. A falak, szobák ugyan azok, csak más lakja. Volt, hogy ajtót nyitottak idegenek és bekéretőzködtem, és döbbentem, mintha valóságbeli sosem lett volna. Máskor senki nem volt otthon, akkor megint máshoan volt berendezve. Sokszor hülyeségek/ hülye szituációk jönnek közben. Legalább 3x álmodtam ilyet. Most is ebben lakásban lakunk, nem tervezünk költözni, nem is költöztünk soha, nem is törtek be soha. Mit jelenthet?

2014. aug. 4. 21:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Bejárati*

Máshogyan*

Elnézést az elgépelésért, telefonról írtam

2014. aug. 4. 21:25
 2/3 anonim válasza:

Én is álmodok néha más házról, szinte mindíg ugyanaz az elrendezése, de én nem agyalok rajta ennyit! :)

Az álmoknak nem úgy van jelentésük ahogy az álmoskönyvek írják, hanem kompexebb a dolog, az egész álmot fejti meg aki ezzel foglakozik. Valószínűleg ez nálad valami elfojtott dolog lehet, talán nem érzed igazán otthon magad, vagy az előző életedbeni dolgokra emlékszel vissza.

Ha nagyon izgat a dolog akkor keress meg valakit aki ezzel foglakozik, ő pontosabb választ adhat neked!

2014. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ebben lakásban nőttem fel, valószínűleg a tudatalattim nem akarja elgyni ezt a helyet, vagy tudja, hogy egyszer talán más lakik majd itt. Köszi választ!
2014. aug. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!