Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tegnap álmodtam ezt, miközben a kocsiban ültem, alig 1-2 órán át aludtam, de jól emlékszem rá. Így nézett ki:

Az házam környékén sétáltam késő éjszaka, ez is elég furcsa volt, nert tudtam hogy hol vagyok, de valahogyan teljesen idegennek tűntek az utcák, pedig jó ideje élek itt. Hallottam egy sikolyt, elkezdtem rohanni és láttam, hogy egy lányt ráncigál kb. 5 ember egy kapualjba, egyértelmű szándékkal. Itt kiesett hogy mi történt, arra emlékszek, hogy a lány elfutott, de engem jól összevertek, és a torkom egy bicskával elvágták. A következő kép, hogy vonszolom magam a legközelebbi kórház felé, de bárkibe belebotlok senki sem segít, csak kikerülnek, páran le is köptek. Elértem a kórházig, de mire megláttam volna, pont felébredtem.

Bocsi a regényért, de részletesen kellett leírnom. Lehet-e ennek valami jelentése? Hozzátenném, hátha ez számít, hogy az életem elég gyötrelmes szakaszát hagytam most magam mögött (legalábbis remélem hogy így van).

Köszi előre is az értelmes válaszokat!


2014. aug. 4. 21:14
 1/1 Ecstasy_WIN válasza:
Az álmok sokszor arra szolgálnak, hogy a velünk történteket felfogjuk. A rossz dolgok álmodás nélkül elviselhetetlenek lennének számunkra. Gondolom így birkóztál meg életed ezen szakaszával.
2014. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!