Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Egy gyakran mondhatni inkább nagyon sűrűn visszatérő álmomban olyan emberekkel vagyok, akikkel nincs valami jónak mondhatni viszonyom, nem kedvelem őket. A hely, szituáció, viselkedés általában más, de mindig rosszul érzem magam velük (az álomban).

Mit jelenthet ez?



2014. aug. 5. 00:40
 1/2 anonim válasza:
Ellenséggel találkozni: nehéz, számodra kellemetlen dolgon fogsz túlesni.
2014. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A válaszoló nagyon igazat írt, nekem is pont ez jutott eszembe. Az idegenekkel kapcsolatban nem tudom mi a helyzet a panellakóknál, de a szellemekkel kapcsolatban van egy elképzelésem:

A kísértetekben való hit sokkal régebbre nyúlik vissza, rengeteg hiedelem és történet a régmúlt időkből származik, ezek az esetek kastélyokban, régi romos házakban, öreg házakban, ahonnan már kihaltak, illetve temetőkben történtek a leírások alapján. Legalább is ezek maradtak meg a közhiedelemben, ezek tudatosultak, így nem kötik panellakáshoz. Az ember emlékekből él és táplálkozik, ezek lehetnek meg nem történt emlékek is. A panel lét viszonylag új keletű élettér a régi ódon házakhoz képest, ezért erről előbb jut az emberek eszébe a szocializmus, mint a kísértetek. Tehát igazat mondott a nagymama. Ha zajt hallanak éjszaka, előbb jut eszükbe az álmatlan szomszéd, vagy csótány, mint egy kísértet.

Bár én alapból mindenre a racionális választ keresem, azért nem, állítom ,hogy teljesen szkeptikus vagyok.

Egy ideig laktam társasházban, nem panelben, hanem új építésű tégla házban, ahol történtek számomra furcsa dolgok. Nem fejtem ki, mert hosszú lenne, de rossz emlékként maradt meg bennem és nem kívánnék oda visszamenni. Most régi házban lakok, kertes házban, ahonnan már haltak ki emberek, de teljesen nyugodt vagyok és egyedül sem félek soha. Talán az lehet a válasz, hogy minden az agyban dől el?

2014. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!