Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az almok?

Mit jelenthetnek ezek az almok?

Figyelt kérdés

1.Nagyon sotet volt.A hazunk melletti fasszin mellett (oke,ez eleg hulyen jott ki) beszelgedtem egy fiuval.Nagyom nagyon sotet volt,meg az arcat sem lattam.El akart menni,de en visszarancigaltam,mondvan hogy en ezt meg azt az egyuttesektol hallgatok zenet,azt akartam,hogy maradjon velem meg egy kicsit.De hirtelen megjott egypar vendeg,ez anyum behivott a hazba,hogy koszontsem oket.En erre nagyon merges lettem es a fiunak adtam egy kepeslapot amiben volt a nyaklancom es otthagytam.Miutan a vendegeinkkel megvacsoraztunk,es a vendegek elmosogadtak(XD)kiszaladtam a fiuhoz,de o mar nem volt ott.Eszrevettem,hogy a kapu nyitva maradt,kifutotttam a kapun es meglattam a kepeslapot a sancban,benne a nyaklanccal,amit neki adtam.Felvettem a holmikat,berohantam a szobamba es csak sirtam es sirtam.


2.Nincs osszefugges a ketto kozott:

A nagymamam,aki a valosagban is kicsit nagyon meg van futva,almomban bejott a szobamba.Karonfogtam,hogy el ne essen,es kivezettem a konyhaba es azt mondtam neki hogy menjen vissza a szobajaba.En kimentem a konyhabol,vissza a szobamba.de feluton eszrevettem,hogy a konyha ajtaja kinyilik,es a nagymamam megjelenik egy fehernyelu kessel ami a valosagban is megvan nekunk(!) es le akart szurni,mondvan hogy en azt mondtam neki,hogy o ronda.Es felebredtem.


A valaszokat elore is koszonomom!



2014. aug. 7. 13:43
 1/1 anonim válasza:
ez kérlekszépen egy nagy HÜLYESÉG! :DD
2014. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!