Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álomban meneküléskor (...

Az álomban meneküléskor ( futáskor) (vagy, ha gyorsan kellene menni) miért van az, hogy egyszerűen belassul az ember és sehogy sem tud gyorsabban menni?

Figyelt kérdés

Én ezt az érzést kb. ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor az embernek valami miatt erős gyomorgörcse van. :S

Vagy ez csak nálam van, hogy belassulok álmomban?



2014. aug. 8. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni. Általában menekülök valami elől vagy valahova sietek de ezeket úgy hogy kétségbe vagyok esve és ahogy lassulok úgy jön rám a félelem és a tehetetlenség aztán felkelek. Elég rossz tud lenni.:s
2014. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert álom.

Ha sikerülne gyorsan elmenekülni, megszünne az álom.

2014. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami meg ennek az okát illeti, arra csak tippként tudom mondani azt, hogy talán lehet köze a dolognak ahhoz, hogy amikor álmodunk, akkor a testünk gyakorlatilag lebénul, hogy ne kezdjünk alvajárni, meg minden - és talán a bénításnak egy visszahatása az is, hogy az álombeli mozgás is nehéz...?
2014. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ebben tényleg lehet valami!
2014. aug. 8. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenni... Elég furcsa..
2014. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez azért van, mert ha megijedek, akkor azzal egy kicsit már fel is ébredek, és azon a szinten nem működik a képzelőerő, ami a futást meg tudná jeleníteni. Az is tök rossz, amikor már csak IQ-ból nyújtod tovább az álmot (miután rájöttél, hogy álom), és próbálod tovább képzelni, de akkor már mesterséges, és kb. csak annyira jó, mintha ébren képzelődnél.
2014. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!