Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban már...

Mit jelent ha álmomban már többször is bántottam egy olyan személyt akivel régen nagyon jóban voltam?

Figyelt kérdés
nem volt épp felhőtlen az ahogy elváltunk... mindketten haragszunk a másikra ettől függetlenül sose lennék képes őt bántani (már majdnem hogy egy éve volt mikor utoljára beszéltünk)

2014. aug. 13. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A saját álmaidra csak te tudod megadni a magyarázatot, mert a te érzéseid, illetve kifejezetten neked szóló dolgok jelennek meg, egy kívülálló teljesen másképp láthatja, mint ami a tényleges jelentése.


Próbáld felidézni az álmodat, mit éreztél, mire próbálta felhívni a figyelmed, mit kellhet feldolgoznod, megoldanod.

2014. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, h álmodban bántod,még nem jelenti azt, h élőben is megtennéd. Érzel iránta némi agressziót,és így vezeted le álmodban. Így próbálja az agyad feldolgozni az indulatot,amit érzel. Olyan,mint egy képekbe vetített káromkodás.
2014. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (:

én sem gondoltam hogy többet jelent ..csak már pár napja ilyesmiket álmodok

2014. aug. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!