Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez utalhat valamir...

Szerintetek ez utalhat valamire vagy csak egy álom volt?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam éjjel, hogy a párom megcsal. Annyira valóságos volt, fel is riadtam rá, és utána nem tudtam rendesen aludni.

Azért is volt fura, mert én nem vagyok rá féltékeny, nem gondolok olyanra, hogy esetleg megcsal. Inkább ő a féltékeny típus kettőnk közül.

Ez az álom jelentheti azt, hogy mégiscsak oda kéne figyelnem valamire?



2014. aug. 13. 10:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ez csak egy álom volt. Én is álmodtam már ilyet és nem csalt meg a valóságban
2014. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlen azt jelenti, hogy megcsal. az álmokban elfojtott érzelmek jelennek meg, eléggé kifordított formában. Simán jelentheti azt is, hogy nem vagy elégedett a kapcsolatoddal, és te akarsz kilépni, megcsalni. Nem véletlen az sem, hogy a párod féltékenykedik. de elfojtod ezeket az érzelmeket, és az álmodban viszont megjelennek. Eléggé általános az álmokban, hogy egy ösztöntörekvést, ami kellemetlen, másra vetítjük ki.
2014. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2: Akkor lehet, hogy azért álmodtam, hogy megcsal, mert engem nagyon zavar az ő féltékenykedése?

Igazából olyanra is gondoltam, hogy "megmutatta" nekem valaki, a sors, akármi, hogy milyen rossz féltékenynek lenni. Mert én nem vagyok ilyen, és ezért nem is értem, hogy ő miért ilyen. De talán így már értem, hogy ő nem akar féltékeny lenni, neki is rossz, csak nem tud mit tenni ellene, mert ez egy érzés. (Az persze más dolog, hogy nincs rá oka, nekem meg ugye az álmomban volt.)

2014. aug. 13. 12:39
 4/12 Kései Sirató ***** válasza:

Azért tehetne ellene. Léteznek önbizalom növelő tréningek , kurzusok, könyvek. Legalább próbáljon meg tenni ellene, beszéljen egy pszichológussal.

Az nem menti fel, hogy ez csak egy érzés.

2014. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4: Nem kell növelni az önbizalmát, van neki bőven!

Fura, mert pont, hogy én vagyok önbizalom hiányos :)

2014. aug. 13. 13:48
 6/12 anonim válasza:
Nekem van egy álmos könyvem ami az összes álom benne van ami jelent valamit (ha a könyvemben nincs olyan álom , akkor az nem jelent semmit) nos a könyben van róla szó mámint a megcsal , megcsalásról és az a lelkiismeret furdalást jelenti.
2014. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
simán lehet azért, amit leírtál, kérdező. az álmok megfejtése az életünkben van, nem pedig álmoskönyvekben.
2014. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kései Sirató ***** válasza:
A féltékenység egyik összetevője az önbizalomhiány. Ha valaki elég jónak tartja saját magát, nem fél egya vetélytárstól. Talán a párod csak nagyképű, de nem tartja magát elég jó partnernek. Olvass a témában!
2014. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8: Ismerem a páromat, semmi baja az önbizalmával. Nem hiszem, hogy a féltékenység oka kizárólag az önbizalomhiány lenne (bár észrevettem, hogy itt mindig ezt írják mindenkinek:)). Pont, hogy én vagyok gátlásos és önbizalom hiányos. Ő meg nem nagyképű, hanem határozott, az a típus, aki mindenhol, mindenben elboldogul. És ez nem csak a látszat, 15 éve ismerem, úgyhogy pontosan tudom, hogy milyen. Szóval ez biztosan nem magyarázat.
2014. aug. 15. 08:37
 10/12 A kérdező kommentje:
6: Na azért ez egy kicsit meredek, hogy ami nincs benne a könyvben, az nem jelent semmit sem :D
2014. aug. 15. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!