Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki szerint az előző...

Valaki szerint az előző életem látom. Mások szerint a jövőt . Valakit szerint őrangyal. Melyik?

Figyelt kérdés
Szóval ugye mindig amikor készülünk elaludni elképzelünk egy történetet.Olyan 4-5 éve egyszer csak ott volt a fejemben egy fiú. Mások arcát sosem látom tisztán de az övet igen. Tudom,hogy az életben nem ismerem sőt filmben sem sehol nem láttam.Egy idő elteltével elkezdtem érezni,mintha simogatna esténként valaki.Mindig az arcom és a hajam.Költöztünk nem is egyszer de nem szűnt meg. Utána már azt is éreztem fél álomban,hogy a kezem magától mozog és mintha valaki fogná és rám nehezedne valami nagy súly. Aztán megjelent álmomban és azt monta,hogy ne aggódjak ő minden este ott van és vigyáz rám.Nem sokkal utána álmomban segített világra hozni a közös gyermekünk aztán következőleg le is feküdtem vele. Azóta az életben teljesen elhidegültem a fiúltól és csak rá tudok gondolni.Igazából nem zavar és nem is félek tőle csak nem tudom ki lehet és,hogyan talált rám.Abban reménykedem,hogy valakinek van hasonló tapasztalata vagy tudja ki lehet (amit a fentiekben is említettem ) esetleg,hogy hogyan tudnék kapcsolatba lépni vele.

2014. aug. 12. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak túl élénk már a fantáziád. Néha én is tapasztalok rossz dolgokat is.

Múltkor meg valaki azt írta itt, hogy álmunkban magunkat látjuk, csak egy másik valóságban. Szóval akkor sem jövő, sem múlt, sem őrangyal. :De ez elég hülyén hangzik.

2014. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nem sokkal utána álmomban segített világra hozni a közös gyermekünk aztán következőleg le is feküdtem vele."

Ebben a sorrendben?

2014. aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem könnyű eldönteni, hogy az őrült elméletek közül melyik a leginkább elképzelhető.
2014. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Ebben a sorrendben volt. És én sem tudom melyik .. Lehet tényleg csak az agyamra ment valami. :D
2014. aug. 13. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia:) T


Ha ìrsz nekem ,amiben tudok segìtek.

2014. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Rossz hírem van:Nem vagy isten,aki a jövőbe lát!

Lehetsz angyalian késves,vagy istentelenül gonosz(remélem nem ez utóbbi),de ember vagy. Egyszeri,és megismételhetetlen,s így nem láthatsz a jövőbe!

Láthatod viszont a múltat.Születésegtől a máig elméd betárolt milliárdnyi alakot,formát,de túlnyomó részük passzív.Ezekből a passzív képekből(is) dolgozik tudatalattid álmaidban,amikor az ideális férfit megformálja.(Te valóban a társad elméjében megformálódott ideális nő vagy?)Az álmaid ideális féfija él.A te elmédben biztosan él.

Tedd fel önmagadnak a kérdést:Neked egy álomférfi,vagy egy hús-vér férfi kell?

2016. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!