Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na jó végkép nem értem miről...

Lalalulu kérdése:

Na jó végkép nem értem miről szól! Valaki tud segíteni mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés
Még régebben álmodtam azt hogy egy olyan fiúval vagyok együtt ölelgetem, csókoltatom akit egyébként ki nem állhatok. Ezért utana kerestem a csók es az ölelés szónak az álom fejtésben. Azt talaltam mind a kettonel hogy ha valaki olyat csókolok es olelek akivel egyebkent a valóságban nem tennem akkor az o körében kell keresnen egy ilettot akit ismerek vagy netan tan ugyan ugy hivjak, lehet lesz valami,közöm hozza. Hetek ota nézem es semmi nem tudom mire érti az álomfejtés.

2014. aug. 17. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Szexuálisan kívánod?

A stílusát nem szereted?

Vagy fordítva?


Önmagadnak hazudsz. Ez van.

2014. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyerek korom ota ismerem es eleinte joban voltunk de időközben nagyon megutaltam. Nem vonzódom hozza sehogyan. Csak annyi ha ranezek elkap a hányinger.
2014. aug. 17. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért utáltad meg?

Soha nem elégítetted még ki magad, hogy rágondoltál?

2014. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te beteg ember vagy. Nem minden a perverzióról szól. Semmi köze nem volt a perverz gondolatokhoz az alomnak.
2014. aug. 19. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem én nyalogatom az ellenségeimet.
2014. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pedig lehet, hogy köze van hozzá a perverziónak is. Ne úgy éld ezt meg mint valami negatív, becsmérlést, én a Poe-i értelemben vett perverzió híve vagyok. Eszerint ha valamire nagyon markánsan törekszel tudatosan, akkor a tudattalanod megpróbál valamiféle egyensúlyt találni, és az eszköze sokszor a primitív vágy.
2014. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!