Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom:sima...

Mit jelenthet ez az álom:sima vagy tényleg van jelentése?

Figyelt kérdés
Engem ezek a témák nagyon érdekelnek,minden ami ezotéria,minden ami túlvilággal kapcsolatos,és az álmokról,jelentésükről is szoktam olvasni.Még tini lány vagyok,14 éves,és félek a sötétben.Nincs semmi éjjeli lámpám,az ablakon keresztül világít a szobámba a jelzőfények fénye.És mivel imádom a misztikus horror filmeket,néha be is képzelek magamnak dolgokat,pl. valaki figyel,mind1.Olvastam nem rég,hogy a szellemek(ha léteznek,bár én hiszek bennük)néha az álmunk által próbálják közölni velünk a történtüket,hogyan haltak meg,hogy kerültek ide,stb.Álmodtam valami agyon furát,és a lényegére emlékszem.Az álomban megerőszakoltak kicsi koromban,mármint 3-4 éves korom körül,de nem haltam meg,és csak tinikoromban derült ki,de nem emlékeztem semmire.Ez mit jelenthet?Picit be vagyok tojva.

2014. jún. 30. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit jelent? Semmi fogalmad nincs az életről.

Nem voltál képes jó kategóriába tenni a kérdést.

Hiszel bármi ezotériában, ez főleg ugyan nőkre jellemző, de kedvelni is már elég nagy hülyeség ahhoz, hogy rád mondjam, gyerek vagy még, de nagyon.

Aggódsz egy álom miatt. Hülyeség. Semmi értelme, és még a megerőszakolás fogalmával sem vagy tisztában, ugyanakkor logikai viszony sincs a történetben. Szimplán napi hatásnak betudató.

Most ezt olvasod: a szelleme kőből vannak, és felfalnak, ha nem égeted az éjjelilámpát. Elhitted? Nem? És akkor a történetközlőset miért?

Tanulj biológiát, aztán pedig kezdj el gondolkozni. De megteszi néhány év várás is.

2014. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!