Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?...

Mit jelenthetett ez az álom? Jelentett egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Egy ismeretlenek nő volt mellettem, akit anyának hívtam, de féltem tőle. Mindketten viktoriánus ruhában voltunk, egy erdőben, de minden fekete és szürke volt. Aztán beleléptem egy vaddisznó csapdába, sikítottam és a nő celé fordultam, aki belelökött egy hatalmas árokba, ami előtte még nem volt ott. Sokat zuhantam aztán fentakadtam egy gallyban, amiből csak úgy tudtam szabadulni, hogy levágtam a ruhám egy részét, de közben véletlenül kivágtam egy darabot a lábamból. Aztán leestem és ilyen vörös, ragadós cuccba érkeztem és groteszk lények hurcoltak valami trónszerűhöz, ahova lenyomtak és egy ismerős srác mellett ültem, aki egy fekete-fehér képernyőt nézett, és én is néztem, ahol megláttam magamat kívülről az utcán, ahogy valaki kapucniban követ. Aztán a pasi azt Mondta, milyen Kár, hogy megbukott a műsor, és akkor elkezdtek harapdálni és széttépni, én pedig a körmeimmel martan az arcom, mert bogarakat éreztem a bőröm alatt. Bocsánat, ha zavaros, még mindig ki vagyok borulva miatta. Mit jelentett az álom? Jelentett egyáltalán valamit? Verejtékben úszva ébredtem fel és összekarmoltam a saját arcom, Gondolom alvás közben.

2014. aug. 23. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van valami titkod amit rejtesz, és amivel más embernek kárt okoztál, azt sürgősen te hozd napvilágra, mert ki fog derülni és mindent el fogsz veszteni, amit most a magadénak tartasz. Mindenedet.
2014. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van titkomat Ugyan, de azzal csak magamnak ártok.
2014. aug. 23. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent el fogsz bukni, ha a saját fejed után mész.
2014. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali,ha nem veszed szemlyeskedėsnek nem zavarna akkor privàtba vàlaszolnėk az àlmod jelentėsėre!
2014. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Persze, nyugodtan. Kérlek.
2014. aug. 23. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!