Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton vele?

Miért álmodok folyton vele?

Figyelt kérdés
Még általánosban szerelmes voltam egy fiúba viszonzatlanul. Osztálytársam volt, és bunkó. Két évig áhítoztam rá, miközben szinte egy mondatot se beszéltünk, pedig ott ültem közel hozzá. Mikor leballagtunk, rájöttem, hogy milyen bolond is voltam, hiszen egy kedves szava nem volt hozzám, olyan tapló volt velem, mint senki mással. Megutáltam. Azóta eltelt 11 év, és csak tavaly láttam viszont egy pillanatra. Az utóbbi időben, kb. fél éve rendszeresen vele álmodom, de az álmaimban általában nagyon kedves velem, sőt, dédelget, puszilgat, feleségül vesz... persze néha érezni az ellenszenvet is. Miért álmodok vele, és miért ilyeneket, mikor még mindig utálom?

2014. aug. 25. 12:13
 1/1 anonim válasza:

Ejj,a a fránya szív..nekem is van egy hasonló sztorim,hidd el,hamar elmúlik,olya 10x álmodsz vele,aztan soha többet :D

Amúgy a kérdésedre a válasz:Merr még mélyen legbelül mindig szereted.

2014. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!