Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden álmomban szerelmes...

Minden álmomban szerelmes vagyok. Minden éjjel másba. És mindig viszonzott. Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
körülbelül 1 hónapja tart. Amikor felébredek nagy veszteségérzetem van. Mintha tényleg szerelmes lettem volna.

2014. aug. 27. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy már szerelmes akarsz lenni valakibe, aki viszonozza is.
2014. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hímringyó xd
2014. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló....lány vagyok..........
2014. aug. 27. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt álmodtam múlt éjjel, ráadásul közszereplő volt az illető, aki egy kicsit sem vonzó számomra egyébként, az álmomban persze nagyon is az volt, szerintem is a hiány miatt van, bár én házas vagyok, de tény, hogy nem sokat tudunk együtt lenni a férjemmel.
2014. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is gyakran van olyan szereplő az álmaiban, akit ébren észre sem vennék, sőt kifejezetten nem kedvelek...De az álomban hihetetlenül szerettem. Nem is volt előzménye, egyszerűen csak végig velem volt és azt éreztem hogy imád, a úgy néz rám mint aki őrülten szerelmes. És megcsókol. Még nem csókolóztam soha, de az álmomban ezerszer. Az álom végével pedig elbúcsúzott és azt mondta találkozunk még...elég zaklatottan ébredtem utána. Valószínűleg nem látom többet. Sem álomban sem valóságban.
2014. aug. 27. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
2 es vagyok.Tuti hogy az vagy?
2014. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem is nagyon túlfűtöttek az ilyen jellegű álmaim, és érdekes, de igazi szexualitás nincs benne, csak csók maximum, hát ez van, nők vagyunk, szeretnénk figyelmet kapni a férfiaktól és a jelek szerint nem kapjuk meg kellő mértékben. Szerintem keress egy pasit.
2014. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sweetbabe4 válasza:
Ilyen álmaim nekem is szoktak lenni. Szerintem a szerelemhiánya az ok (vagy a viszonzatlan)
2014. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!