Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 2 hete szerelmes voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 hete szerelmes voltam egy lányba de szerintem ennyire még senki iránt nem éreztem. Már 1 hete volt ez de még mindig éjjel nappal rá gondolok. És nem tudom hogy most ilyenkor mit is kéne csinálni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy sajnos nem jött össze amit szerettem volna. és nagyon nehezen tudtom elfelejteni. mert szinte még mindig rá gondolok és fogalmam sincs hogy most akkor mit tegyek?Új kapcsolat? vagy valami más segíthetne?

2014. ápr. 12. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy mi a kérdés. Azt se, hogy min szenvedsz. Leírnád máshogy?
2014. ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj már. Ennél nagyobb problémád ne legyen. 2 hete, a kutyafaját, az már egy emberöltő!!
2014. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hete volt 2 hete? nalad eleg furcsan telik az ido :D nos...az attol is fugg mennyi ideig voltal szerelmes. Ha kevesebb akkor nemsokara ugyis elfelejted ha tobb akkor is varj...az ido megoldja; es ha majd ugy erzed tudnal mast (is) szeretni akkor kezdhetsz uj kapcsolatba. Ha meglesz a masik lany eszedbe sem fog jutni a fent emlitett lanyka hidd el :)
2014. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!