Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodtam, mit jelenth...

Halottal álmodtam, mit jelenthet? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nevelőapám féléve hunyt el, mostanában nem igazán álmodtam vele, egészen a tegnap éjszakáig. Álmomban felhívott, hogy menjek ki a garázsba mert lefestette és nézzem meg. Fehérrel festette le de csak foltokban, valamint a padlót is lefestette, szintén foltokban. Mit jelenthet? Én arra gondoltam, hogy valamire áldását adja, így üzen. Nektek mi a véleményetek? Csak komoly válaszokat várok!

2014. aug. 22. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy vele álmodtál, a tudatalatti előhozta valamiért, egy emlékből, egy tárgyból, hangból, bármiből. Viszont az egészen tuti, hogy szellemek/ túlvilág/ stb nincs, így ő "személyesen" nem adhatta áldását. Esetleg az, hogy te szeretnéd, hogy adja, és ez hozta elő azt az álmot, amiben megjelent, az lehetséges.
2014. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy az amit az 1* irt vagy kapcsolatba akar veled lepni
2014. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Halott. Rossz idõ.

Kerner szerint: a halott mindig idõváltozást jegyez. Az 1833-as könyv azt mondja, hogy a szép halott ambót mutat. - 1799-es könyv szerint: halottat látni: áldás. - Gvadányi szerint: halottasingben járni halottak között: hideglelést jegyez.

Halottal menni, és azt megakadályozni, hogy hátunkra másszon: féltékeny szerelem.


Régi magyar naptár szerint: Andráskor holtak: hosszú telet mutatnak. Kántorböjtös napon halott, aki benézne az ablakon: szükség jegye. Holtakkal vigadni, és tõlük tanácsot kérni: figyeld meg, mit mondanak, és tedd az ellenkezõt: kivéve, ha anyád mondaná.


Holt embert látni megelevenedni: nagy borult idõt jelez. Holt embert látni, akit régen eltemettek, mintha most halna meg: közeli atyádfia hal meg.


Holt emberrel, ki megelevenedett, járni sötét éjjel, de hamar helybe jutni: tûrhetõ bosszúság, rövid harag.

2014. okt. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyesnek. te komolyan hülye vagy... Miért ne léteznének szellemek, miért ne lenne túlvilág???
2016. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!