Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy ismerősöm azt álmodta...

Egy ismerősöm azt álmodta rólam, hogy fél évre eltűntem, halottnak hittek, majd pedig előbukkantam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ha esetleg számít, nő az illető.
2014. szept. 14. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem álmodtam az ilyet, hanem velem megtörtént. Halottnak próbálta egy nő az exemet beállítani, aztán pár hónap műlva a saját szememmel láttam a srácot, és majdnem táncra perdültem az utcán örömömben:DD
2014. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz a srác pont egy mazsola miatt majdnem bekapta a kormányt, de én csak vidultam:D
2014. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a neme nem számít, de az igen, hogy miért hittek halottnak az álmában. :-)

Ha valaki terjesztette, akkor lehet, hogy van egy "jóakarótok", csak még nem vettétek észre.

Lehet, hogy esetleg eltávolodtatok egymástól mostanában, és ezt akarja jelezni az álom.

Meg persze mást is jelenthet, én nem látok bele más álmodó fejébe, ő tudja, milyen érzéseket váltott ki belőle és esetleg össze tudta-e kapcsolni valami eseménnyel, ami mostanában erősen hatott rá, vagy hamarosan esedékessé válik és nagyobb jelentőségű.

2014. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!