Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy egy ismerősö...

Miért van az hogy egy ismerősöm megálmod dolgokat? Ez lehetetlen! Mi erre a magyarázat? Történt veletek hasonló?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer egy álmom egy-egy az egyben bekövetkezett kb 1 hónapra rá, hogy megálmodtam.
2014. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Egyrészt megálmodIK magyarul.


Másrészt mindenki álmodik és az álmok egy részéhez hasonok történnek néha.

2014. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Imádom a fizikát de nem vagyok vaskalapos, nem zárok ki semmit de ez lehetetlen. Én is álmodtam meg dolgokat és bekövetkeztek, nem tudom ezt hova tenni, félelmetes.
2014. szept. 2. 08:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs, palóc vagyok...
2014. szept. 2. 08:28
 5/11 anonim ***** válasza:
OK, akkor más.
2014. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rendszeresen bejönnek az álmai?

Akkor keresse meg Vassy Zoltánt. Ő ennek a tudományos kutatásával is foglalkozik.

2014. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű véletlen egy kis belemagyarázással fűszerezve. Elkészítése hiszékenyeknek, akarom mondani nyitottaknak ajánlott.
2014. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Spilerke ***** válasza:
Szerintem ennek is van valamilyen alapja tapasztalatból mondom valószínűleg az ember képes előre megérezni bizonyos dolgokat. De én nem kötném az ezotériahoz, csak az a baj, hogy az interneten tele van ezoterikus maszlaggal nagyon nehéz köztük valami értelmeset is találni, pedig jó lenne valami olvasni erről, nemcsak ostoba ezorovatokat.
2014. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Minden emberben megvan ez a képesség többé kevésbé.Nekem is volt régebben volt hogy buszbalesetet álmodtam meg pár nappal elötte vagy egy ismerős gyereke ha nem mérsékli az evést odáig fajul kövérsége hogy beteg lesz s meghal.Több ilyen álmom volt.Jelentésük van rá kell jönni mi az.De már elmúltak ezen álmok.Most évek óta volt osztályársakkal álmodok.okát még nem tudom.Sok a fura eset a világba amikre nemtudunk magyarázatot.Ezek egyre nagyobb teret kapnak manapság mert az emberek kivàncsiak az okokra..Energiábol vagyunk.Az agykontroll,spiritualizmus bebizonyitotta már hihetetlen dolgokra képes az ember Pl:tudatos álom,gyógyítás,telepátia,tárgyak mozgatása stb S ezekre minden ember képes. tudás mindenki számára elérhető hogy abba fejlessze magát ami érdekli.Akár álomfejtésben.Én reiki-t választotam arra van képességem.
2014. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elöbbi vagyok.Neten ahány oldal annyi féle álomfejtés vagy horoszkop.Nem érdemes nézni.Megérzés ez is veleszületett készség többé kevésbé az emberekben.Ajánlom neked:Lucy cìmű filmet most adják a mozikban.Az bemutassa mikre lenne képes ember ha agyát nagyobb kapacitással használná.
2014. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!