Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy akibe...

Miért van az hogy akibe szerelmes vagyok vagy tetszik, azzal majdnem minden éjszaka álmodok?

Figyelt kérdés

Olyan 2-3 éve hogy ez a fura jelenség vagy más néven álom jelentkezett nállam, hogy ha tetszik egy lány vagy szerelmes vagyok bele, akkor majdnem minden nap vele álmodok...

De általába ha vele álmodok akkor úgy képzelem el az álmot hogy ő is viszont érzi azt a szerelmet amit én érzek íránta... És van amikor olyan álmom van hogy már a jővőt tervezzük vagy esküvőt... Ez miért van?

Nem is 1 lány volt akivel így álmodtam, és elmondtam neki hogy mit érzek íránta, és hogy szinte csak más álmom nincs, csak az hogy vele álmodok... És erre volt hogy nem reagált, vagy csak nem akart, és utánna sokat felhoztam neki, és összevesztünk, akkor összejött egy pasival, és pár hét múlva abba maradt a vele kapcsolatos álmaim...

Na de aztán nem hogy abba maradt volna, jött a következő lány aki a szívemhez a legközelebb van, és vele álmodtam, és be is vallotam neki hogy több mint 10 éve szerelmes vagyok belé, csak nem mertem elmondani... Erre ő annyit mondott aranyos vagyok, és szerintem elég jól fogadta...

De ma éjszaka is vele álmodtam hogy terveztük a jővőnket, és úgy össze voltunk bújva mint egy szerelmes pár aki évek óta együtt van... Ez jelent valamit?



2014. szept. 17. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
persze hogy jelent vmit "az álmodozás az élet megrontója"..
2014. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja írhatok idézetet is "biztos lefekvés előtt rád gondolt azért volt benne az álmodba"..


"vedd le a cipőd ha a fejemben mászkálsz ne legyen piszkos a fantáziám"


ja boccs hétfő a trollnap

2014. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: igen sajnos tudom hogy ez az emberiség legnagyobb ellensége, ha olyat álmodik ami nem lehet az ővé vagy nem vállhat valóra... :(


2 válaszoló: nagyon vicces vagy... Attól hogy hétfő van lehet komolyan is gondolkozni... De amugy igen hallotam valami ilyet hogy ha lefekvés elött rám gondol akkor én pedig vele fogok álmodni... De az a kérdés mennyire igaz?

2014. szept. 21. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!