Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész éjszaka egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész éjszaka egy sráccal álmodtam, akivel találkozgatunk. Ilyen még nem is volt velem, hogy nappal is csak rá gondolok. Talán kezdek szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Most itt a szünet ,így nem fogunk találkozni ...viszont interneten tartjuk a kapcsolatot.... Nem tudom,h milyen gyakran írjak én neki,mert túl nyomulós sem szeretnék lenni.....


2013. dec. 22. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek drágám:P
2013. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi egyszer kétszer nyugodtan ráírhatsz :)

Igen ha már rá gondolsz és az álmaidban is szerepel akkor ez már a szerelem jele :)

Hajrá tedd boldoggá a srácot ha ő is viszonozza :)

2013. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá, majd várd meg, hogy ő írjon vagy valami ilyesmi.
2013. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy kicsit kételkedem is,hogy csak én lennék az egyedüli lány számára ,akinek udvarolgat.....

Épp emiatt nem merem beleélni magam,ugyanakkor nem tudom szabályozni,mert folyamatosan rá gondolok.

2013. dec. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!