Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eleg izgalmasat, de egyben...

Eleg izgalmasat, de egyben nyomasztot almodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy csoport zsido lany koze kerultem alneven, Goetz Anna volt az alombeli nevem. Az alom naci idokben, a 2. vh idejen jatszodott. El kellett jatszanom, hogy valakinek a lanya vagyok, es a csoport resztvevoje, es az en lebukasomon avagy le nem bukasomon allt a tobbi kislany sorsa (kb 15 evesek voltunk), nem deeulhetett ki, hogy ok zsidok, mert akkor elpusztitottak volna mindannyiojukat, engem viszont nem, de nagyon meg akartam oket menteni. A helyen, ahol voltunk, volt egy ellenor, egyfajta fonok, 50 koruli fazon, aki rendszeresen elbeszelgetest folytatott kulon kulon mindannyionkkal, es rettegtem, hogy lebukom, hogy nem az vagyok, akinek kiadom magam, mert akkor a tobbiek meghalnak. A tortenet vegere nem emlekszem.

2014. szept. 22. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mit jelenthet.De ha arra pont emlékszel az álnevedre az érdekes.Ilyen álommal még nem volt dolgom.Lehet hogy nem segítettél valakinek akinek kellett volna.
2014. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nice try.


[link]


Közizgatás rulez!

2014. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Tényleg XDDD kamu kérdés akart ez lenni?
2014. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem, esk nem kamu, meg arra is emlekszem, higy az alnevet Goetz-nek kelltt irni, es nem Götz-nek, mert a fazon, akinek a lanyat el kellett jatszanom, ezt a vezeteknevet viselte. Miert lenne kamu a kerdes? Nem ertem, kinek van ideje ilyenekre, hogy feleslegesen irosgasson ki ilyesmiket. En is legugliztam azota a nevet.
2014. szept. 22. 16:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Goetz Anna neve mellesleg nekem is ismeros volt, gondolom elohuzta valahonnan a tudatalattim, lehetett volna Kutvolgyi Ildiko, vagy Basti Juli is, szerintem ez tok mellekes, erdekesebb az, hogy megjegyeztem, es valosagosnak tunt.
2014. szept. 22. 16:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Ohm, szoval tovabbra is szeretettel es erdeklodessel varom az otleteket, alomfejteseket, ha valakinek van kedve segiteni, koszi elore is.
2014. szept. 22. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:

zsidók lányok=lelkitársak, hivök

álnéven=nem barátok hanem idegenek akikkel olykor talizol

világháború=rejtett analógia

téged nem pusztitanak el="mostani" folyamatok rád nem hatnak de nálad most jönnek majd a "próbák"...

meg akarod öket menteni=meditálsz, hogy a jövöben majd "megtörténjen"

ellenör=idős fönök a testvérek között

nem emlékszel=az ihlet hamar elmúlik

am jó nagy mázlid van, igéretes álom a messzi jövöröl...

2014. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kedves segitsegedet.
2014. szept. 23. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
haha
2014. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!