Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Estét! Most pedig következzen...

Estét! Most pedig következzen a világmindenség talán legunottabb és legtöbbet ismételtebb kérdése. Valaki egy izgalmasat beszélgetni egy 16 éves fiúval?

Figyelt kérdés
De ilyen kedvenc izé, ezmegaz kérdések nélkül. Nem vagyok rá kíváncsi, hogy neked aki ezt olvasod és beszélgetni is van kedved mi a kedvenc színed meg hova jársz suliba.. ;) Az nem beszélgetés...
2013. aug. 28. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
ergó p**ve**kedni szeretnél? :)
2013. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Privátüzenetek 98%-át már le is tudtad :)
2013. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi a beszélgetés?
2013. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Estét! Most pedig következzen a világmindenség legunottab és legismételtebb válasza erre a kérdésre:NEM
2013. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy izgalmasat?? am írj
2013. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es te kis huncut. :D Nem perverzkedni akarok, csak simán beszélgetni. Valami érdekes dologról, vagy mit bánom én csak ne ilyen hülyeségekről, hogy "én a Guns&Roses-t szeretem és van egy kutyám Frici a neve és neked van kutyád??"
2013. aug. 28. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:
mi vagy te, műsorvezető, hogy felkonferálod a saját kérdésed? akkor gondolom az izgalmas beszélgetés közben, gondolom, reklám is van.
2013. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neeem. Reklám az nincs. Aaaz nincs. Denemám!
2013. aug. 28. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a toshiba pendrive jó?

Vagy 2.vh-s dolgok érdekelnek?

Akármi érdekelhet téged és engem lehet hogy nem érdekel az a dolog, ha akarnék beszélni akkor tudnom kell miről szeretnél.

2013. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom. :) De a buplon kőporos gitárpengetőket felettébb érdekesnek találom. ;)
2013. aug. 28. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!