Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mér van az, hogy időröl időre...

Zarzzu kérdése:

Mér van az, hogy időröl időre rosszat álmodom?

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 hetente mindig álmodok valami furcsát amire felriadok. És utána nem tudok vissza aludni. És azt már megfigyeltem hogy mindig hajnali 2 körül ébredek meg.

Általában különböző dolgokról ne vannak visszatérő rémálmaim is. Nem rég olyan is volt hogy arra riadtam fel, hogy egy egy embernek elkezdet ilyesztőre torzulni az arca amikor meg visszaaludtam egy ilyesztő hangra ébredtem fel már pontosan nem emlékszem mit mondtahtott de elég ilyesztő volt. Szerintetek mitől lehet? Csak mert ma is megébretdtem hajnali 2 kor és csak fél 5 kor tudtam vissza aludni mert nem mertem.



2014. szept. 25. 17:57
 1/4 Ozmium42 ***** válasza:
Ne egyél közvetlenül lefekvés előtt.
2014. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Verd ki egymásután háromszor lefekvésnél és nem lesznek!
2014. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sajnos az nem fogmenni mert nincs mit kivernem mert lány vagyok

az 1. válaszolónak pedig köszönöm kipróbálom és meglátom hogy válik be :)

2014. szept. 26. 14:53
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg még egy olyan kérdésem lenne; hogy mit tegyek az ellen, hogy sötétbe a különbőző árnyékokba ne képzeljek ilyesztő alakokat meg dolgokat mert emiatt ilyenkor nehezen megy az elalvás

meg lehetséges hogy ehez köze lehet annak,hogy 1-2 éve télen olyan 5-6 óra fele jöttem haza busszal drága bátyám meg gondolta hogy akkor megviccel mert nem vettem észre és jöttem az utcában láttam hogy egy sötét alak jön utánam elkezdtem gyorsabban menni és akkor ő is gyorsabban jött aztán meg rácsapott a vállamra? Csak mer eddig se szerettem sötétbe mászkálni de most már nem is merek egyedül annak ellenére hogy voltak az utcában meg nagyon jól kivan világítva.

2014. szept. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!