Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az majdnem minden...

Miért van az majdnem minden héten, hogy olyat rosszat álmodom, hogy sírok?

Figyelt kérdés
Arra szoktam éjjelenként felkelni, hogy sírok! Mit jelent ez?
2010. nov. 27. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Magánéleti problémák. Sokat őrlődsz.
2010. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
árpika, médium vagy! ez tényleg csak majdnem az összes rosszat álmodóra jellemző..
2010. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azért van mert szerintem nem tiszta a lelki ismereted, már annyi minden rosszat tettél és annyi mindenkit kihasználtál, átvertél ez ettől van. Nekem is volt ilyen hasonló dolog és elmentem egy szakemberhez aki kérdéseket tett fel a magán életemről és kérte, hogy őszintén válaszoljak, mert különben nem tud segíteni.

Elmondtam neki amire kiváncsi volt és teljesen igazat mondott azzal kapcsolatba, hogy sok embert kihasznátam és én arra nem is gondoltam, hogy ez így álmomban jelenik majd meg és, hogy ennyire nyomasztani fog. Lehet, hogy el kellene gondolkoznod, hogy miket csináltál az utóbbi időben talán nem voltál őszinte vagy átvertél valakit talán kihasználtál embereket stb stb...

2010. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!