Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pár napja a meg nem született...

Pár napja a meg nem született iker öcsimmel álmodok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt. Már kb 3 napja minden éjszaka az iker öcsimmel álmodok. Ők úgy 5-6 évesek lennének most. Folyamatosan azt mondják, hogy mi itt vagyunk veled és nem vagy egyedül. Ez mit jelenthet?

#álom #iker #talán üzenet
2014. szept. 27. 12:19
 1/5 anonim válasza:

Azt, hogy hianyoznak neked. Szeretned ha megszulettek volna es itt lennenek veled.

Nekik termeszetesen lovesuk sincs arrol, hogy te ki vagy vagy egyaltalan letezel. Te viszont tudod, hogy ok majdnem vilagra jottek es ha igy lett volna most itt lennenek, 5-6evesek lennenek es lenne testvered. Ez hianyzik neked es errol fantazialsz almodban, ezt vetited ki az almaidban mostanaban.

Nem ok uzennek, nem ok akarnak kapcsolatba lepni meg hasonlo eszement dolgok. Nyugi, igy is szeretheted oket.

Hany eves vagy?

2014. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyke maradtál és tudod, hogy lehetnének testvéreid.

Egyedülálló lehetsz, de ne légy magányos!

A magány érzete lelki, sőt pszichoszomatikus bajok forrása is lehet!

2014. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Elso vagyok, ujra olvastam a kerdest. Az iker ocsiddel almodsz es nem az iker occseiddel. Felreolvastam.

Akkor tenyleg kivancsi vagyok a korodra ha o 5-6 lenne... ?

2014. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17/F
2014. szept. 30. 22:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. Ők ketten a kis öcséim lennének.
2014. okt. 8. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!