Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2007. nov -ben volt egy iker...

2007. nov -ben volt egy iker vetélésem. Azóta folyamatosan probálkozunk. Okt. -ben 20-án jött meg nov. -ben 19-én dec. -ben 17-én. Most jan 21 van és még nem jött meg két napja csináltam egy tesztet ami negativ. Vajon?

Figyelt kérdés
Néha fáj a hasam mintha meg akarna jönni meg ma pl. enyhe hányingerem volt van. Vajon terhes vagyok?
2009. jan. 21. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Akinél már hányinger van, ott a teszt is pozitívat mutat már, mivel a hcg hormonszint már elég magas. Neked szerintem nem terhességtől van hányingered! Ettől persze lehetsz babás, lehet korai volt a teszt azért lett negatív. Az pedig elég biztató hogy már napok óta meg kellett volna jöjjön. 2-3 nap mulva tesztelj egyet, de reggeli vizeletből! Drukkolok!
2009. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is tesztelj pár nap múlva. Az ikerbabák természetesen fogantak?
2009. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen természetesen,férjem családjában volt ikerterhesség.
2009. jan. 22. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!