Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Álmomban a szembe szomszéd háza helyén egy templom állt, bent voltunk, és kaptam egy cigányasszontól pengőt.. Szerintetek?
2014. szept. 30. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Cigányasszonnyal álmodni hamisság, veszély jele. Pengőt kapni tőle, lehetséges, hogy valami könnyű pénzkereseti lehetőséggel kecsegtetnek, aminek ne dőlj be. Templom: reményeidet jelképezi, az meg, hogy a szembeszomszédod háza helyén látod, azt jelenti, hogy valamit a közeljövőben tervezel. Hogy bent voltatok, azt jelenti, hogy már nem csak álmodoztok róla, de már kezditek megvalósítani.

Tehát ahogy álmodból kivettem, valami újba akarsz/akartok belefogni. Lehet új munkahely, házépítés, családtervezés, stb., vannak viszont olyan ígéretek, melyek hamis sikerrel kecsegtetnek, amiknek nem szabad hinnetek.

2014. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosabb választ tudunk adni, ha megadsz néhány paramétert:

- Milyen kapcsolatban vagy a szomszéddal, ahol a templom állt?

- Mennyire vagy hívő, milyen gyakran jársz templomba, ez is olyan templom volt-e amibe jártál?

- Mennyire tartod fontosnak a pénzt?

- Mit gondolsz általában a cigány asszonyokról?

- Mit éreztél, mikor megláttad a templomot, bementél, megláttad az asszonyt, és megkaptad a pengőt?


Előkaphatunk álomfejtő könyveket, de elég sablonos eredmények születnének, eredményesebb belőled kiindulni, ha már a te álmodról van szó. Sőt ezek alapján te is meg tudod fejteni. Ha sikerül a képeknek olyan tartalmi jelentést adnod, ami hasonló érzést vált ki, mint amit álmodban éreztél, akkor már jó helyen jársz.

2014. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 30. 09:40
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos. A szomszédokkal nincs bajom, leszámítva, hogy ha itthon van a gyerekük, rezonálnak az ablakok a rock zenétől, alapjába véve ezzel van bajom, nem a sráccal konkrétan. A szülei normálisak, ha jogi tanács kell, mindig hozzám fordulnak, így gyakorlatilag belelátok az életükbe. Nem szép sajnos.

Hiszek az egy Istenben, vallásgyakorló nem vagyok, templomban nagyon ritkán járok. A pénzzel most nem állunk túl jól, jött egy nagyobb kiadásunk + tandíjat fizettünk, minden egyszerre romlik el, Murphy törvénye...

Félig roma származású nő vagyok, tehát nem vagyok fajgyűlölő, az álmomban az asszony ismerősnek tűnt, először a kezében 200-ft-os és 100-ft-os érmék voltak, úgy, hogy ha élére állígotta a tenyerét, nem estek le, csak kis idő múlva, én vettem fel, viszont abszúrd: 4 db érme volt a kezemben, 4 db 50 pengő, ilyen nem is létezett. Ő mondta, hogy tegyem csak el, én meg gondoltam magamban, hogy jól ki vagyok segítve :) aztán csörgött az ébresztő. Ritkán álmodok, de mindig lett valami kapcsolat későbbi történéseknél. Új ház, munkahely, ezek, mint olyanok "nem fenyegetnek" :)

2014. szept. 30. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben abszolút nem arra tippelnék, hogy a cigány asszony hamisságot jelentene, főként, mivel bizalommal állhatsz hozzá, értem ezalatt, templomban vagy és elfogadsz tőle ajándékot, ráadásul ismerősnek érezted. Lehet a pengők az anyagi jobb lét iránti vágyódásodat fejezi ki, és mivel templomból valóak és te hívő vagy, ezért egy szép csodában bízhatsz legbelül, anyagi talpra állásban.
2014. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2014. okt. 1. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!