Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom,...

Mit jelent ez az álmom, főleg, hogy kétszer álmodtam egy éjszaka alatt? Mit jelent az, hogy egy éjjel kétszer is megálmodom, hogy meghalok?

Figyelt kérdés

Elaludtam 11 felé és azt álmodtam, hogy lelőnek.

Majd felriadtam hajnali fél 4 felé, de vissza is aludtam és megint azt álmodtam, hogy egy bevásárlóközpont parkolójában vagyok és mellkason lőnek, leesek a földre, a gyilkosom közelebb jön és megint belém lő, elájulok, de a kórházba magamhoz térek és mindenki azt találgatja, hogy hogyhogy életben maradtam. Végül ránézek az orvosomra és a volt tanárnőm az orvos, akit én nem nagyon kedveltem, de most ő mentette meg az életem.


2014. szept. 27. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

lelőnek azt jelenti vesztesz, csak úgy.

bolt=lehetőség

parkoló=lehetőség árnyoldala, melléklete, elözménye

Mellkason azt jelenti szivenlönek, érzéseidet, nyugalmadat zavarják meg, mások elött fognak beoltani, viccet csinálnak belőled mégha alaptalan is

Leesel a földre - nem tudsz mit tenni ellene, nagy stressz

Megint beléd lő - nem hagyja abba az oltást

Elájulsz - csak várod majd a végét, és "magadra veszed" egy ideig

mindenki találgat = csodálod hogy kibirod, "késöbb" elmúlik minden baj nélkül, és elgondolkozol rajta

orvos=tanárnő=lelkiismeret, intuició, bölcsesség

ránézel=felismerés, bünbánat de boldogság és hála is

2014. szept. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!