Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem szoktam emlekezni az...

Nem szoktam emlekezni az almaimra, de erre emlekszem kristalytisztan, pont azon az esten amikor "verhold" volt. Veletlen?

Figyelt kérdés
Az almomban az irosztalomnal ultem amikor meglattam egy hatalmas hullocsillagot. Kivantam, hogy egyutt lehessek a parommal (az utolso szavam a neve volt) aztan felaltam az asztaltol, es ahogy felalltam az amit hullocsillagnak hittem becsapodott a foldbe, egyszoval egy meteort lattam. Aztan hatalmas robbanas, es semmit nem hallottam, ezutan felebredtem. Mit jelenthet?

2014. okt. 9. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az.
2014. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Legoman ***** válasza:
Valószínűleg szereted a párodat (ez hülye mondat, persze hogy szereted), ezért kívántad ezt álmodban, mert nagyon szeretnél vele lenni, de ez az álom sok dologra figyelmeztet, ezért emlékszel rá kristálytisztán. Nagyon szereted a párodat, de ez a szerelem néha elvakít és nem látsz meg nagyon sok fontos dolgot, ami a háttérben működik. Túlságosan elvakít a szerelem, és ha nem látsz alá ezeknek a dolgoknak és nem akarod elhinni ezeket, de előbb-utóbb kiderül és véget vet a kapcsolatotoknak. Ezért kell cselekedned és utánajárnod dolgoknak. A hullócsillagnak hitt meteor, ami aztán becsapódik ezt jelenti.
2014. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Robbanásszerű változás lesz köztetek, bármelyik irányban lehet.....
2014. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2014. okt. 10. 06:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, véletlen.
2014. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!