Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban miért vagyok pont...

Álmomban miért vagyok pont olyan, amilyen a valóságban nem? Álmomban néha nagyon szemét vagyok, de igazából nem!

Figyelt kérdés

Kerestem a kérdések között, de nem találtam ilyenre választ.


Álmomban gonoszkodom mindenkivel, félre lököm az embereket, rájuk kiabálok, ha valakivel rossz történik még kinevetem!

A valóságban nagyon utálom az ilyet! Mindig csöndesen beszélek, kedvesen, senkit nem sértegetek, és nem vagyok bunkó!

Néha álmomban meglepődök, hogy miért viselkedek így!

De akkor nem állok le!


És nem értem miért álmodok ilyet, ha én nem vagyok ilyen!

Nagyon utálom mikor más ilyen, de álmomban meg én vagyok ilyen!

Miért? Akkor mintha teljesen fordítva csinálnám a dolgokat!



2013. dec. 3. 14:29
 1/3 anonim válasza:
Álmodban éled ki azokat a tulajdonságaidat, amiket tudatosan elnyomsz, hogy megfelelj a környezetednek. Nem ártana kiengedni a benned lévő feszkót, még mielőtt darabolós gyilkos lesz belőled.
2013. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen álmok gyakran valamilyen belső feszültségre utalnak, megalázottságra, frusztrációra, elnyomásra, megoldatlan problémára.


"Nagyon utálom mikor más ilyen"

Lehet, hogy éppen ez okozza a problémát. Próbáld végiggondolni, mit érzel, mikor valaki gonosz veled.

2013. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyasmit akartam írni, mint az első.

Biztos túl kedves vagy meg túl jó fej, és elnyomod ezeket a "gonoszabb" részeidet.

2013. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!