Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a mondanivalója...

Szkkk kérdése:

Mi lehet a mondanivalója jelentősége ennek az álomnak? Ha valakit érdekel és tudja a jelentését kérem segítsen megfejteni.22/F

Figyelt kérdés
Nos a történet a legjobb barátom utcájában zajlott. Amikor arra sétáltam megpillantottam 2 lány az egyik 11 éves volt de nagyon tetszett nekem viszont a kora hallatán egyből aláfagyott az örömöm mert tudtam hogy biztos hogy szűz(11 : ez a szerencse számom nem tudom van-e jelentősége)11 volt de valamivel többnek néztem. Nem tudom milyen évszak lehetett de nem volt hó.A másik (idősebb) lány ott maradt a "11 éves" velem tartott a barátomhoz majd nem tudom mi történt. Lehet nem volt otthon a barátom de amikor viszont a lánnyal kijöttünk a lépcsőházajtón tél volt és hó. Sétáltunk egyet a paneltömb körül majd mélyen a szemébe néztem és teljesen ámulatba ejtett a szép barna vagy barnás színű szempár és csak ennyit tudtam mondani neki hogy : "szeretlek" erre ő nagyon meglepődött és mosolyogni kezdett és azok a szemek miközben mosolygott TE JÓ ÉG! :) . Ekkor ébredtem fel sajnos.

2014. okt. 15. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
röviden: vágysz a szerelemre
2014. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az biztos :)
2014. okt. 15. 16:40
 3/3 anonim válasza:
rõviden: pedomaci vagy ;)
2016. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!