Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek valami jelentősége?

Van ennek valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Álmomban összejöttem egy osztálytársammal (a barátom mellett), akivel elég jól kijövünk, és szexeltünk is... Ja, és egy rokonom közben ott volt a szobában, amíg csináltuk...

2014. okt. 11. 10:49
 1/8 anonim válasza:
100%

Nincs


álom az hülyeség

nincs jelentősége


én múltkor a nővéremet raktam meg álmomban...

2014. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jó. :)
2014. okt. 11. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Az álmok a tudatalattidból jönnek elő! Az is te vagy, amit álmodsz! Ha a tudatalattid és a tudatos éned nem egyezik meg, ezt önmagaddal kell tisztáznod! Ha nem rokonod akivel szexeltél, nem beteges! Egyébként, ha nagyon közeli rokon, akkor nem természetes, de a tudatos éned képes legyőzni a tudatalattidat!
2014. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség nem hülyeség ? A válaszom is lehet másoknak hülyeség lehet az is hogy ide jövök okoskodni , de mindenki abban hisz amiben én amúgy hiszek az ilyenekbe , mert lehetséges , hogy néha az álmok mutatják tudatalattinkat hiszen az álmok a valóságban látottakat fordítja át szimbólum képekbe , amelyek álomba vetítődnek le előttünk . És tudok is rá mondani példákat én mondjuk volt mikor azt álmodtam , hogy repülök rá kerestem , hogy mit jelent és azt írta hogy ha valaki álmában repül az a valóságba álom világba él és igen is érzékeltem ez . Emlékszem , hogy egyszer robotról álmodtam a robot jelentése viszont álomban hogy érzelmek nélkül élünk és igen ezt is érzékeltem , de persze az olyan embereknél jönnek be az ilyenek akik eléggé hisznek az ilyenbe és érzékelik is a jelenlétüket életük során van aki így éli a életét van aki úgy mindenki más attól függ miben hiszünk ha te magad hiszel az álmok jelentésében akkor te is rá tudsz jönni az álmaidra , lehet hogy most kicsit hülyeséget írtam de én magam hiszek az ilyenekbe. Amúgy , hogyha azt álmodtad hogy össze jöttél egy osztálytársaddal az jelentheti azt is hogy részben vágyódsz utána össze jönnél vele a valóságba és a tudatalattid az álmodba így mutatja érzékelo feléd az érzéseidet.
2014. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4) "blablabla de mindenki abban hisz amiben én amúgy hiszek az ilyenekbe blablabla"


Szeretném tisztázni, hogy az álom már nagyon régóta nem hit kérdése! Tiszta biológia, aminek minden részletét ismerjük. Semmi misztikus nincs benne, nincs mit rajta hinni. Az álmoknak nincs jelentése, egyszerűen csak a múltban megtörtént eseményeket, vagy a gondolataidat látod újra, így dolgozza fel az agyad a múlt történéseit, ha úgy tetszik leltározik.


Az, hogy te másban hiszel, annyit jelent, hogy buta vagy. Pontosan ugyan olyan, minthogy 600 évvel ezelőtt azt hitték, hogy a Föld lapos. Hittek benne. Buták voltak.

2014. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huh...
2014. okt. 20. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Cáfolnám az olyan válaszadókat akik azt mondják , hogy az álmoknak nincs jelentése. Hülyeség. Az emberi agy nagyon össze tett és igen is miközben alszunk , álmodunk akkor az agyunk mármint a tudatalatti olyanokat mutat nekünk álomképekben amiket a valóságban nem látunk és nem érzékelünk , igen abba van valami , hogy leltározás és emlékek előhívása abban egyet értek , de igen is , hogy az álmoknak van jelentése és nem mindegyik oldal írja a "hivatalos" jelentését, ezért érdemes inkább valami médiumot vagy egy olyan pszichológust felkeresni akinek részben ez a szakterülete. De az , hogy folyton folyvást az álmainkkal foglalkozunk valóban nem érdemes , nem ajánlott , mert az ember bele is őrülhet ebbe az oké , hogy néha-néha megnézzük a jelentését szerintem tök természetes de nem jó állandóan. És azt meg nekem senki se mondja , hogy az álmoknak nincs jelentése vagy csak te/ti vagy/tok annyira " buták " mert nem olvastok ilyen dolgokat könyveket de mindenkinek saját felelőssége joga az hogy miről mi a véleménye. Előző előtti válaszadó voltam ( aki az ezek hiedelméről írt) .
2014. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. dec. 22. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!