Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is szoktatok álmotokban...

Ti is szoktatok álmotokban folyamatosan inni valamit, ha úgy fekszetek le, hogy ki vagytok száradva?

Figyelt kérdés
Például én múltkor amikor részegen aludtam el, egész este azt álmodtam, hogy kávét veszek az iskolai büfében, de egymás után vettem, és körülbelül 100 kávét megittam. Olyan is volt, hogy álmomban megittam kb ilyen 6 karton kólát, és utána is ugyanolyan szomjas voltam. :D
2014. okt. 18. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még olyan álmom, amiben ittam volna...de lemerném fogadni, hogy most olyan lesz.. :D
2014. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem vízzel volt hasonló álmom :D ittam vagy tíz korsó vizet az otthoniból(korsó) tök jól esett minden, de semmi fura egy érzés :D Ja és asszem szintén részegen feküdtem le, de anélkül is álmodtam már ilyet.
2014. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a piálástól kiszárad a szervezet. Másnaposan fontos megfelelő hidratálásról gondoskodni.
2014. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig pisilek álmomban mert már nagyon kell. Szerencsére csak álmomban.
2014. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lefekves elott es ejszaka is iszom ha felebredek, igy sosem vagyok kiszaradva. :D
2014. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!