Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kedvesek! Nagy gondjaim...

Kedvesek! Nagy gondjaim voltak este, ti tudnátok megoldani eztet?

Figyelt kérdés
No. Este álmodtam. Rosszul. Ágyamban. Aludtam. Otthon. Fáradt voltam előző este. Azt álmodtam, hogy velem van egy kutya Nyugat-Franciaországban, és szellemek vezetik az autót meg a kamiont! Egy elhagyott út szélén álltam a kutyával, csak ő nézett rám és korom sötét volt, nem láttam semmit, csak hogy egy-két sivatagi róka elfut mellettünk. Egy kórházból jöttünk ki 39 perce... A kutya vérzett... Most jobban volt, mert engem nézett, de nagyon gyanúsan, a néhány sivatagi rókára nem figyelt, de nagyon engem nézett! Ott állt mellettem! Én oldalra fordított fejemmel néztem őt mi a baj. A kutya nagyon néz, közben meg hallottam, hogy jönnek magyarok. A kutya a magyar hangra se lett figyelmes. Engem nézett... Aztán gondoltam, hogy nagyon éhes, és akartam neki adni enni, kivettem a magyar marhahúst /azt hiszem, már nem emlékszem mindenre/, és közben leharapta a kezem!!! A vér nagyon folyt, és kiáltottam annak a magyarnak, aki ott volt, sírva rohant hozzám, de a kutya megpróbálta elijeszteni!!!! Nem tudjátok a kutya miért nem hagyta, hogy segítsen nekem az egyetlen magyar? Miért harapta le a kezem álmomban? És mit jelent ez az álom? Ma álmodtam, és teljesen nyugtalan vagyok, mert nem merek este elmenni a partiba, ha ez tényleg megtörténik velem! Segítsetek meg engemet és jó?

#kutya #magyar #ezotéria #álom #szellem #leharapott kéz #otthon álmodás
2014. okt. 31. 11:03
1 2
 1/15 Legoman ***** válasza:

Azt jelenti, hogy:

Elveszettnek érzed magad és ebben a helyzetben csak egy igaz barátod/társad/rokon stb. maradt. Sok titok van az életedben, amire még nem derült fény. Sok embernek segítesz és a társadnak/barátodnak/rokonodnak stb. is mindig ott vagy. Te fordulhattál volna máshoz, de mégis azzal a személlyel maradtál. És ez a személy faképnél hagyott és megalázott téged, a semmibe vett. Elmehetnél, de nem engedsz senki mást a közeledbe azon a személyen kívül.

De az is lehet, hogy a személyiséged nem jön be senkinek, mert nagyon tolakodó vagy, de elvárod azt, hogy mások segítsenek neked.

Remélem tudtam segíteni. :)

2014. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
franciaországban nem élnek sivatagi rókák.
2014. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De élnek. És beszéltem már mindenkivel, és az orvossal, de nem tudja mi az.
2014. okt. 31. 11:26
 4/15 anonim válasza:
Az álmokra sokminden hatassal van. Az erzelmek, a vagyaid amiket szeretnel h teljesuljon, a felelmeid, amiket nem akarOd h teljesuljenek, vagy filmek, amiket eleted soran lattal mar. Ezeket az agyad elraktarozza a tudat alattidba es barmikor elojohetnek egy alom formajaban . szerintem nincs mieraggodnod :)
2014. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

"... korom sötét volt, nem láttam semmit, csak hogy egy-két sivatagi róka elfut mellettünk."

Irigylésre méltó jó szemed van, hogy korom sötétben, amikor nem látsz semmit, látod a melletted elfutó sivatagi rókákat!

.

Valami jobb szöveg kéne, ha értelmes válaszokat akarsz kapni, mert, amilyen a kérdés, olyan a válasz.

Kérdésedre értelmes válasz nincs.

Valami jobb sztorit kéne kitalálnod, amiben nincs ekkora logikai ellentmondás.

.

Így nem te röhögsz a kitalációdra adott válaszokon, hanem kiröhögteted magadat.

Mazochista vagy?

2014. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem láttam, de éreztem, hogy elfutnak mellettünk és úgy ugattak.
2014. okt. 31. 11:37
 7/15 anonim ***** válasza:
ezt buktad: [link]
2014. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De álmodni lehet bármit nem? azt nem tudod vezetni
2014. okt. 31. 11:40
 9/15 anonim ***** válasza:

#6

No ne má'!

UGATÁSUKRÓL azonosítottad, hogy nem kuzyák, hanem sivatagi rókák voltak?

.

Kérdésed magyarázatánál még a Hóferhérke is logikusabb, tehát hihetőbb!

2014. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy zagyvaságokat álmodsz hagyján. De még leállsz vitatkozni.
2014. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!