Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kedvesek! Nagy gondjaim...

Kedvesek! Nagy gondjaim voltak este, ti tudnátok megoldani eztet?

Figyelt kérdés
No. Este álmodtam. Rosszul. Ágyamban. Aludtam. Otthon. Fáradt voltam előző este. Azt álmodtam, hogy velem van egy kutya Nyugat-Franciaországban, és szellemek vezetik az autót meg a kamiont! Egy elhagyott út szélén álltam a kutyával, csak ő nézett rám és korom sötét volt, nem láttam semmit, csak hogy egy-két sivatagi róka elfut mellettünk. Egy kórházból jöttünk ki 39 perce... A kutya vérzett... Most jobban volt, mert engem nézett, de nagyon gyanúsan, a néhány sivatagi rókára nem figyelt, de nagyon engem nézett! Ott állt mellettem! Én oldalra fordított fejemmel néztem őt mi a baj. A kutya nagyon néz, közben meg hallottam, hogy jönnek magyarok. A kutya a magyar hangra se lett figyelmes. Engem nézett... Aztán gondoltam, hogy nagyon éhes, és akartam neki adni enni, kivettem a magyar marhahúst /azt hiszem, már nem emlékszem mindenre/, és közben leharapta a kezem!!! A vér nagyon folyt, és kiáltottam annak a magyarnak, aki ott volt, sírva rohant hozzám, de a kutya megpróbálta elijeszteni!!!! Nem tudjátok a kutya miért nem hagyta, hogy segítsen nekem az egyetlen magyar? Miért harapta le a kezem álmomban? És mit jelent ez az álom? Ma álmodtam, és teljesen nyugtalan vagyok, mert nem merek este elmenni a partiba, ha ez tényleg megtörténik velem! Segítsetek meg engemet és jó?

#kutya #magyar #ezotéria #álom #szellem #leharapott kéz #otthon álmodás
2014. okt. 31. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De válaszoljatok má a kérdésemre
2014. okt. 31. 12:12
 12/15 anonim ***** válasza:
azért harapta le a kezed mert szarul nevelted, nézzél Cesar Millan videókat
2014. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

,,Kedvesek" -:DDDDD Röhejes....

,,eztet"-Mi vagy te pa raszt?

2014. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
,,Segítsetek meg engemet és jó" -ááááá behalok, ez nagyon nagy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Orbitális kamu.
2014. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!