Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent esküvővel álmodni?

Mit jelent esküvővel álmodni?

Figyelt kérdés

Különös álmom volt, az álom alatt pedig furcsa érzésem.

Azt álmodtam, hogy a volt barátom - évekkel ezelőtt voltunk együtt, az is két hónapig tartott. Gondjaim voltak magammal, és szerettem őt nagyon, de nem akartam a kezdetek kezdetén a problémáimba beleerőszakolni őt, így szakítottam vele. Ezt a mai napig nem sikerült feldolgoznom, rengeteget gondolok rá mostanában, ő volt az egyetlen akivel igazán el tudtam volna képzelni, de akkor így döntöttem. De nem is ez a lényeg... Álmomban eljegyzett egy lányt, és meghívott az esküvőjükre. Én nagyon szomorú voltam, meg féltékeny, és irigy is. Közben mint egy filmben, váltogatták egymást a jelenetek. Az egyik pillanatban még az esküvőt figyeltem távolról, amiben nem akartam részt venni, a másik pillanatban barátnőmmel voltunk a temetőben mamámnak a sírjánál. Ezek a képek váltakoztak egymást követően.


Elég zagyvaság az egész.... de olyan különös, rossz érzésem volt az álom alatt.... szerintetek mit jelenthet?



2014. nov. 7. 20:32
 1/3 Legoman ***** válasza:
Valószínűleg még mindig érzel iránta valamit és sokat gondolsz arra, hogy mi van, hogyha előbb nősül meg, mint te vagy mi lesz, ha egy olyan lányt vesz el, aki jobb mint te. De tulajdonképpen nem ez a lényeg, írtam priviben vmit. :)
2014. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk kellene tudni, hogy min gondolkozol egész nap? Álmodban ezek jönnek elő. Mit nem értesz ezen?
2014. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az álomfejtés nem arról szól, hogy aki ért hozzá tudja min gondolkozol egész nap. Ha érdekelt vagy a témában, akkor ezt tudnod kellene. Ha meg nem, akkor mit keresel itt? :)
2014. nov. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!