Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent esküvővel álmodni?...

Mit jelent esküvővel álmodni? Múlt héten egymás után 3napig esküvővel álmodtam, és mindig koszorúslány voltam. Akik házasodtak barátok illetve rokonok voltak. ( nem néztem esküvős filmeket mostanában ha valaki arra gondolna)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 14:30
 1/6 anonim válasza:

Esküvő, lakodalom

- Hivatalos Ügy. Leány, vagy nőtlen ember álmában esküvőn lenni: házasságkötési szándék, amit a környezeted előtt titokban tartasz. Házasember álmában az esküvő: veszekedés, szemrehányás.

2012. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és nem szándékozom meg házasodni vagy hasonló... :D de azért köszönöm h rákerestél :)
2012. ápr. 15. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Halált jelent.
2012. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

16:07

meg a fejed.....

mindenkinek mást jelent,ezt csak te tudod megfejteni!

2012. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem legalább van fejem, meg hozzá agyam.


Régi álmoskönyvek, babonák mondják, hogy esküvővel, de főképpen menyasszonnyal, menyasszonyi ruhával álmodni halált jelent. Nekem beválnak ezek az álmaim, akárcsak a nagymamámnak.

2012. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van, sajnos!

Halált jelent!

Én nem egyszer álmodtam, hogy menyasszony vagyok, és tudtam, hogy valami baj lesz.

MINDIG! meghalt valaki, aki közel állt hozzám.

Nem tudom, miért, de ez így van, tapasztaltam, nem kitaláltam, nem tudom megmagyarázni, de az esküvő nálam is a halál közeledtét jelzi valakinél, akihez kötődöm.

2012. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!