Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Horrorisztikus álmom volt,...

Horrorisztikus álmom volt, szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Anyámmal elmentünk a vidámparkba (már felnőtt vagyok). Ő lelkesen mondja nekem, hogy van egy új játék, próbáljam ki, mert nagyon vicces és ő már kipróbálta és húú, menjek én is. Mondtam, hogy jó. Bementünk egy nagy kupolás épületbe, belül ki voltak görög csempével rakva a falak gyönyörű volt, viszont vállig állt a víz. A teremben volt egy hatalmas kétszárnyas kapu, felette színes szobrokkal. Az egyik egy polip, a másik egy fehér cápa, a harmadik egy óriás tintahal volt. Mindegyik nagyon gonoszul nézett ki és éles fogaik (ill csőrük) volt, majd összeszartam magam álmomban. Bementem a kapun, ott volt egy kisebb kör alakú vizes terem. Egy kezelőpultot láttam a fal mentén, amit egy pasi állítgatott. Meg láttam egy hajót (kicsit, 4-5 ember fért el rajta), erre kellett fölszállni, volt egy kormányos férfi is rajta. Nem értettem ez most így mi akar lenni, szóltak,hogy indul a menet. És elkezdett hullámzani a víz, egyre jobban, besötétedett, villámlott..Vihart szimulált a terem, én a vízbe estem és láttam, hogy óriási polip csápok nyúlnak kifelé a vízből és nagyon megijedtem és ki akartam úszni, de elkapott a polip és darabokra tépett, a karomat és a lábaimat is leszakította és kívülről láttam, ahogy a darabjaimat lenyeli és halad a gyomrába :/ És akkor magamhoz tértem és a hajón ültem. Egy élve megevős szimulátor volt ez a "játék", anyám megjelent és vigyorgott én meg jól lecsesztem, hogy ez mi a f... volt, szörnyű ez az egész, undorító és mégis hogy képzelte ezt, hogy erre befizetett. És akkor nevetett, hogy ne hisztizzek, mert ez tök vicces és tanulságos (??!) és már befizetett még egy körre! Én meg ott ültem a hajón és megint kezdett hullámzani a víz és elkezdtem kiabálni, hogy állítsák le, ki akarok menni! A kormányos meg faarccal mondja, hogy hát azt nem lehet, de ha átúszok a kezelőpanelhez, akkor ott is ki tudok menni mert van másik kijárat. Én meg úsztam a vízben és mondta hogy csipkedjem magam, mert tart a menet és cápák is vannak a vízben (merthogy random módon vagy cápa, vagy polip, vagy óriás tintahal eszi meg az embert). És én átúsztam, kimentem és nekiestem anyámnak, hogy hogy tehette ezt velem, sírtam is. Ő meg tovább nevetett, hogy ne csacsiskodjak, ez olyan vicces és tanulságos is, sokat lehet belőle tanulni (!!!) és hogy majd elhozza az óvodásokat is (óvodában dolgozik), biztos nagyon fogják élvezni! Én meg kiabáltam, hogy ne merészelje ezt tenni és csalódtam benne.


Szerintetek mi lehet a jelentése?



2014. nov. 9. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyud szeretné, ha a halálra máshogy tekintenél. Semmit nem jelent.
2014. nov. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a tanulság, hogy "A nagy halak megeszik a kis halakat". :) Nálam ezek a színes álmok mindig a nap során ért élmények, gondolatok, látottak összeturmixolása. Nem tudom, hogy milyen napod volt előtte. :)
2014. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami nincs veled rendben...
2014. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt kitudná megfejteni????

vidámpark=komolytalan jelleg

Új játék=új feladat

épület=hangulat, vállig érö viz=erős érzelmek

kapu=elhatárolódás a mindennapoktól, teljes mértékü ha kétszárnyas és ódivatú

szobor=minta, szabály

polipok és cápák=gonosz büntető lények amik elveszik az ihletet és cápa=harag, polip=vágy

félelmetes=sokkal nagyobb, ismeretlen

hajó=biztonság, ihletettség, kiindulási pont, eszköz, jog

sötét vihar, hullámzó viz=irányithatatlan energia, heves érzelmek, lelki csapások

darabokra tépnek=veszitesz, kar láb ügyességet és akaratot jelent, a félelem és szomorúság, kudarc mindkettöt elveszi

magadhoz térsz a hajón=csak tanitás hogy jobban elviseld az életet, megkönnyebbülés, nem okoz veszteséget

terem és szimulátor=csak magadban történnek ezek a dolgok

anya=lelkiismeret

nevet=nem akarja hogy vége legyen, hiányozni fog mert kaland

kormányos=valami angyal lehet, a másik kijárat feladást jelent (olykor szükséges nehogy erődön felül teljesits)

úszol a vizben=próbálod elviselni, gyenge leszel egy ideig

Anyud reakciója=kritikus hozzáállás magadhoz (a lelkiismeret mindig kritikus és azt adja amit érdemelsz) sirás=boldogságot jelent a végén (?)

ovodások=nemrégről ismert dolgok, a te álmod, a te dolgaid

csalódsz benne=nem ilyennek képzelted el (!)

2014. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lefekvés előtti zabálást! azt jelenti
2014. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!