Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki elemezné ezt az "álmom"...

Valaki elemezné ezt az "álmom"? Nemtudtam megkülönböztetni az álmom a valóságtól.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel este járkáltunk a városban, késő este mentünk haza, szinte már hajnalban. Ültünk a téren és vártuk a buszt, én előbb szállok, elköszöntem tőle és hazamentem. Befeküdtem az ágyba és próbáltam aludni, éreztem egyre mélyebbre merülnek el a gondolataim és lassan elkap az álom. Majd hirtelen újra ott ültem a téren a padon barátnőmmel várva a buszt, ugyanúgy éreztem a hideget mint az előbb mikor hazaértem, majd kérdeztem tőle mi történik, az előbb még az ágyamban feküdtem és próbáltam aludni most meg újra itt fagyoskodom a padon, azt mondta írtam neki üzenetet,hogy visszajövök ide még üldögélni és jött velem , mérges voltam magamra, hogy nem emlékezhetek rá, hogy hazatérés és lefekvés után én újra felkeltem és kimentem, összefutottam a barátommal is , beszélgettünk stb, teljesen valósnak tűnt. Aztán a másik pillanatban újra az ágyamon feküdtem, ránéztem az időre hajnali 4 lehetett. Annyira valósnak tűnt, hogy reggel írtam barátnőmnek hogy találkoztunk e még hazatérésünk után, aztán furcsállva mondta hogy vele biztos nem, mert ahogy hazaért elis aludt. Barátom is mondta, hogy biztosan nem találkoztam vele. Még sose volt ilyenfajta "álmom"

Mire utalhat ez, vagy mit jelent?


2014. okt. 11. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, dde ha érdekel, akkor vezess álomnaplót.

és a dreammoods.com-ot

2014. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Érdekes álom. Szerintem kéne valami éjszakai rosszalkodást művelnetek, valami izgalmasat, felpörgetőt.
2014. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy kis hiba adódott a Mátrixba, de már javítottuk.


Üdvözlettel:


Smith ügynök

2014. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ausztrál utazàs?

keress rá a google-ba!

2014. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!