Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Két anyám volt álmomban, lent...

Két anyám volt álmomban, lent kifejtve, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Anya időnként iszik ami alatt elég durva dolgokat kell érteni, de a lényeg hogy álmomban volt egy anya aki egy lecsúszott csoves alkoholista volt és a konyhában sirdogalt, és volt egy anya aki az volt akinek valóban mutatja magát, a tökéletesség megtestesitoje. Vita vette kezdetét és végül az utóbbi anyukám szeles mosollyal az arcan egy nagy üvegszilankkal leszurta apát. Álmodtam már hasonlót de ilyen durvát nem. Arra ébredtem hogy kiabálok össze vissza, alig birtam abbahagyni a zokogast. Szerintetek foglalkozzak ezzel vagy tekintsem egyszerű álomnak?
2014. nov. 18. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyukád apukád miatt iszik?

https://www.youtube.com/watch?v=HdwyharoJTg

2014. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Álmomban két kis macska voltam és játszottam egymással (Karinthy).
2014. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma már sokadjára hasad meg a szívem...

Bárcsak többé ne látnál, álmodnál és éreznél ilyet! Csak szépet.


Szerintem túl vagy terhelve ezekkel a negatív élményekkel, és ezért is van az álom.

2014. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!