Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek mit jelenthetnek az...

Ezek mit jelenthetnek az álmomban?

Figyelt kérdés
1 éve költöztünk el, de én sokkal jobban szerettem azt a lakást mint ezt. A lényeg, hogy álmomban felkeltem (nem az én szobámban hanem anyáéban, mellette) mert be volt kapcsolva a TV viszont nem ment benne adás. Ezért odamentem a villanykapcsolóhoz meg vissza de nem csináltam semmit. Kikapcsoltam a TVt, visszafeküdtem majd Hallottam valami zajt kinéztem az ajtón(félig üvegajtaja volt annak a szobának) és megláttam valami lényt lila lánggal lebegni. Lefeküdtem az ágy mellé, hogy ha bejönne ne vegyen észre. Bejött, elöször nem is, de amikor ment volna ki valahogy észre vett. Hirtelen minden eltűnt az álomból és azt álmodtam h alszom de nem álmodok. Azaz csukva volt a szemem és azt vártam h álmodjak/ el tudjak aludni.
2014. nov. 17. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A régi ház a régi emlékeidet jelképezi. A TV adásszünettel azt, hogy most nem találod a helyedet, nem találtad mega konkrét életcélodat (ez amolyan köztes állapotot jegyez). Az, hogy az ajtó félig üvegből van, azt jelzi, hogy az esetleges problémádra lenne megoldás, csak valami visszatart attól, hogy kilábalj belőle.

A lény lila lánggal a befelé fordulás, a visszahúzódás jele. Az ágy mellé fekvés pedig annak, hogy belül nem érzed magad valamire alkalmasnak vagy méltónak, amire pedig valójában az lennél.


Kitartás és fel a fejjel, azt tanácsolom, illetve, hogy problémád oszd meg valakivel, akiben igazán megbízhatsz.

2014. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ :)
2014. nov. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!