Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban egy lánnyal...

Az álmomban egy lánnyal összebújva egy ágyon tv-ztünk és elkezdte mondani hogy megváltoztam. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Rákérdeztem hogy ezalatt mit ért. De csak azt mondta hogy másmilyen vagyok.. Majd pici elfordult.



Mit jelenthet ez?


Soha nem láttam azt a lányt


2014. nov. 22. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Vágysz egy párra.
2014. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legoman ***** válasza:
Változtatnod kell a rossz szokásaidon. Már nem az vagy, aki régen voltál.
2014. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az álmok nagyon érdekesek, és sokszor van, hogy a tudatalattink beszél hozzánk. Lehet, hogy ez az eset is ilyen volt. Vagy figyelmeztetni próbált, hogy rossz irányba változol, vagy csak te is észrevetted magadon, hogy más vagy, és ez az álmodban is megjelent a lány formájában.

Érdekesség - tudtad, hogy álmunkban az agyunk csak olyan arcokat használ fel, amiket már egyszer láttunk élőben? Nem tud kitalált személyeket létrehozni :) Szóval a lányt már láttad valahol, csak nem emlékszel. Jó, mi :D

2014. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ;) zöld kezek mennek.
2014. nov. 22. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!