Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (többi...

Mit jelent ez az álom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy hatalmas házban vagyok, és még kb. az egész évfolyamunk, plusz az alattunk járók. Volt még vagy húsz felnőtt is. Voltak valami üldözések, de azokra nem emlékszem konkrétan. Lementünk egy pincébe, ahol volt egy kivezető ajtó. Azon az ajtón túl láttak a gyerekek egy sírt, és egy hullát, aminek a kezében volt valami. A felnőttek mondták, hogy menjünk innen, ez nem tartozik ránk. Én egészen eddig külső szemlélő voltam, de itt belekerültem a történetbe. Futottunk egy lánnyal "a kutyához" kiengedtük, nagyon ari volt de nem ezért szabadítottuk ki, hanem azért, hogy a szövetségesünk legyen. Időközben sok gyerek átállt a felnőttekhez, és menekülnünk kellett és ez az egész átalakult gyerekharccá. Aztán az ellenfeleink levélből készült lándzsákkal támadtak. Valahogy hozzám is került egy ilyen. Egy jó barátnőmmel kellett harcolnom, megfogtam a lándzsáját, és rákiáltottam, hogy miért állt át a sötét oldalra, mire ő a szája elé tette az ujját. Ebből rájöttem, hogy kabuból rossz. Odajött hozzánk egy operatőr, és azt kérdezte, hogy újravegyük-e. Én furin néztem rá, és mondtam hogy nem. Aztán teljesen más szereplők es teljesen más helyszín, én újra külső szemlélőként. Átalakult egy sorozattá. Én meg felébredtem.

2014. nov. 29. 09:26
 1/1 Legoman ***** válasza:

Szerintem ezt jelenti:

A lelked legmélyebb részén kezd felborulni az egyensúly.

A lelked próbálja kiegyenlíteni ezt az egyensúlyt, de ehhez neked is tenned kell, és rá kell jönnöd mi akarja azt felborítani. De mire rájössz, hogy mi is az, ami okozta azt hiszed, hogy ez nem így van. És ezáltal nem tud helyreállni az egyensúly. Hallgass mindig a megérzéseidre! :)

2014. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!