Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban kiesett fogak ebben...

Álomban kiesett fogak ebben az esetben mit jelentenek?

Figyelt kérdés
(17-F)Egy hete azt álmodtam (reggel 6 körül, hogy ki hullott konkrétan 8 fogam, még panaszkodtam is az osztályfőnökömnek miatta, aki abban a pillanatban szívrohamot kapott,mármint az álmomban.A lényeg: aznap délelőtt meghalt az öregapám.És ma reggel pedig azt álmodtam, hogy mozog valamelyik felső metszőfogam, de nemsokára a nyelvemmel kinyomtam a két középső felső metszőfogamat. Remélem most senkim se fog meghalni,mert erre az évre ez már kicsit sok, anyámat is fél éve vesztettem el.

2014. nov. 24. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem a szeretteid miatt.

Próbálj nem gondolni az álomra. Velem is történt már hasonló sajnos. Nem vagyok babonás, de néha félelmetes, ahogy bejönnek ezek a népi dolgok. Ne koncentrálj rá, végülis már eltelt egy hét.

2014. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A fog halált jelent.Én is foggal álmodtam amikor meg halt az anyukám.Sajnos. [link]
2014. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pszichológiai megközelítéssel élve tudtommal a fogvesztés a kontrolvesztéstől való félelmet jelenti.
2014. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
a foggal való álmodás halált jelent általában és több esetben be is igazolódott, hogy valóban igaz ha valaki foghullással vagy fogrothatással álmodik az halált jelent
2014. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kiesett fog álomban NEM jelent halált, jó lesz elfelejteni ezt a kolosszális marhaságot. Nem vagyok az a vérszkeptikus, érdekel az ezotéria, de ez akkor is baromság.


Kiskorom óta rendszeresen álmodom, hogy kiesnek a fogaim, soha nem halt meg senki ilyen alkalmakkor a köreimből.

Ha így lenne, az emberek hullanának körülöttem, mint a legyek.


Viszont jelenthet veszteségtől való félelmet, ezért nem csoda, ha esetleg van egy halálos, vagy súlyos beteg családtagunk, ilyeneket álmodunk.

Jelenthet még szorongást, vagy azt, hogy nem tudjuk érvényesíteni az akaratunkat, energiahiányt, önbizalomhiányt, nehéz helyzetekben félelmet attól, hogy nem tudunk helytállni. Meg még elég sok mindent minek kinek a saját életére értelmezve.


Viszont mivel van ez a babona a kiesett fogas álmok összefüggéséről, könnyen belebeszélünk ilyesmit, ha pont akkor hal meg valaki, amikor a közelmúltban ilyet álmodtunk.

2014. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jósolhatja meg az álom mások halálát. Amúgy nm hiszem kb. semmi ezoterikus izében, de én mindig, ha valamitől nagyon félek, hogy nem fog sikerülni (pl. vizsga ami nagyon fontos) akkor szoktam ezt álmodni. Soha nem fáj álmomban, csak mozog és kiesik. Ez szorongást, félelmet jelent.
2014. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azt mondják az öregek, hogy álomban fog kiesése halált jelent.

Én egyszer azt álmodtam,hogy néhány fogam kiesett. Nem sokkal később azt,hogy kb. az összes fogam kihullot. Aztán a valóságban apám meghalt.

2014. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Részvétem! Én akár hányszor azt álmodom, hogy kiesik a fogam, mindig begyullad a mandulám és beteg leszek.
2015. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!