Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy katonai feléle palotában játszódik. Kergetett engem egy srác, aki megakart ölni, vagy bántani, amiket a katonák szoktak csinálni. Az èpületben mindejhol vagy lépcsők, vagy ajtók voltak. Ez pont jó hely volt arra, hogy lerázzam, de olyan gyors volt, hogy ez nem sikerült. Szerencsémre belebotlottunk egy olyan csoportba, ahol búntetést halytottak végre, és a srácot sikerült valahogy betenni közéjük úgy, hogy őt nem engedték elmozdulni sem. Én meg eközben kerestem a kijáratot. Egy mellék csiga falépcsőn futottam lefelé, ahol a lépcsők mellett egy-egy terem volt, amolyan osztályterem féle, ahol voltak is bent. Próbáltam úgy osonni, hogy ne vegyenek észre, és mire a lépcaő végéhez értem egy ajtón léptelem be. Egy iroda féle volt, megláttam egy sokkal feljebb valót (persze férfit), annyit mondtam, hogy csak a kijáratot keresem. Erre ő rámutatott az átlátszó teraszajtajára, és én kinyitottam, és kiléptem. Nagy veszély lehetett, mert az ismerőseim öaszekuporodva ölelték át egymást.

Igazán meglepődtem, ezen, miután felkeltem.



2014. nov. 30. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hogyan mondtad meg az álmodnak, hogy legyen jelentése?
2014. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kedves 1. válaszoló én csak annyit mondok: Hülye kérdésre hülye válasz. Minde álomnak van jelentése.
2014. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden álomnak van jelentése, de aki nem tud álmot fejteni, az meg se szólaljon.
2014. nov. 30. 14:51
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló: köszönöm

Amúgy meg ami egyértelmű arra még én is rájövök, de ez az álom úgy elrejtette a választ...

2014. nov. 30. 14:53
 5/5 anonim válasza:
Ez vagy azt jelenti hogy bekerülsz a diliházba Sándor Anikó mellé(sokat nevet) vagy lesz egy katona pasid
2014. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!