Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő almom,...

Van egy visszatérő almom, valaki megfejtené nekem?

Figyelt kérdés

Egy sötét erdőben sétálok éjszaka. Külső szemlélőként látom magam,fekete angyalszárnyaim vannak és véres a ruhám. Csak üres tekintettel megyek egyenesen és magam mellett húzok egy baltát. Elérek egy magas,öreg villámcsapta fához amire az öcsém hullája van felakasztva és hisztérikusan nevetni kezdek.


Itt mindig sírva ébredek fel.Kb másfél hónapja majdnem minden éjjel ezt álmodom. Az öcsémmel nem beszéltem már vagy fél éve,nem hív,nem ír. Én 15 vagyok (lány) és ő 14.



2014. dec. 1. 21:11
 1/5 Passiflora ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi az oka annak, hogy nem tartjátok a kapcsolatot az öcséddel?
2014. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Legoman ***** válasza:

Megfogod utálni sok idő után az öcsédet, ha nem írsz te neki, vagy nem hívod te fel.

Kezdj el újra kapcsolatba lépni vele, attól elfognak múlni ezek az álmok. :)

2014. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szüleink elváltak. Én németországban lakok ő meg magyarban. Fb-n írtam neki rengetegszer,küldtem neki képeslapokat,próbáltam hívni is,de nem válaszol az üzenetekre és nem veszi fel a telefont sem :(
2014. dec. 1. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
talán nagyon meg fogsz haragudni rá vagy nem fogtok többet beszélni.Az ismétlődő álmok figyelmeztetnek valamire. annyi biztos h valami negatív történik kettőtök között.
2014. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát

sötét=ismeretlen és félelmetes

erdő=pechszéria, kemény elemi dolog, erdő karmát jelent váratlan fordulatot

külső szemlélő=külsö világban történnek a dolgok, a saját dolgaidban

angyalszárnyak=mintagyerek a családban, áldozat

véres a ruhád=büntudat, szomorúság

üres tekintet és balta=kiábrándultság

villámcsapta fa=szerencsétlenség

nevetsz=sirsz

öcséd van felakasztva=semmi köze öcsédhez, nagy csalódást jelent itt a testvér halála


sirva ébredsz=jelenbe játszódik? vagy nagyon nagy


bizony nem jó dolog a rémálom (nekem csak nagyon ritkán van) rem majd rájössz és jobban leszel

2014. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!