Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az egesz napomra ranyomta a...

Az egesz napomra ranyomta a belyeget az ejszakai almom! Valaki hozzaerto megfejtene?

Figyelt kérdés
Az almom az exemrol szolt akivel tobb mint 2 eve nem vagyunk mar egyutt. Hazafele setaltam a hazuk elott es hirtelen egy kozossegi oldalon levo beszelgetest lattam magam elott ahol az exem eppen azt ecsetelte egy haverjanak, hogy nemsokara megy hozza a baratnom! Total elborult az agyam es odavagtattam a lepcsohaz ele ahova eppen baratnom is tartott felettebb kinyalva.. Bekattantam es egy soros uveggel (ami nemtudom, hogy kerult a kezembe.. csak ott volt) fejbe vertem ugy joparszor amig sikerult a homloka es az orra kozotti reszen eltornom az uveget. Omlott is a ver.. Aztan beszalltam a liftbe felmentem a lakasig ahol az exem vart (na nem ram:D)! Nekialltam.. Kiabaltam.. Nem ez enyhe.. Uvoltottem vele, hogy miert ekkora fereg, hogy a baratnommel kezd. Erre annyit valaszolt, hogy magamnak koszonhetem mert idiotan viselkedek (utalva a soros uveges incidensre amit nem tudom honnan tudott meg 2 perc alatt de tudta, meg en is, hogy arra gondol). Kozben megjelent baratnom (soros uveget nem latott pofival) es felettebb orultek egymasnak (csok, oleles stb) nekem meg megint elpattant az er az agyamban es beindultam! Teptem a hajat amennyite erombol kitellett aztan a ket mutatoujjAmmal probaltam meg kivajni a szemeit.. Aztan felebredtem, vert a viz es kalapalt a szivem.. Egesz nap futtatom a fejembe az almot es mar elegem van.. Alomfejtos google kereses nem egeszen erdekel... Egy osszetettebb alomfejtesre lenne szuksegem.. Valaki?
2014. dec. 1. 15:50
 1/2 anonim válasza:
Talán a barátnőddel kapcsolatban próbál a tudatalattid figyelmeztetni - lehet hogy nem olyan igazi barát, mint amilyennek gondolod. Jung szerint az álmok a tudatalattinkból jönnek és esetenként olyan dolgokra világítanak rá, amelyek ébren nem tudatosulnak bennünk. Így próbál a tudatalattink a helyes irányba téríteni. Ezt már én is tapasztaltam.
2014. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok, még valami eszembe jutott. Talán valaki a saját kifogásolható viselkedéséért téged hibáztat - mint az exed, aki azt mondta, hogy a te viselkedésed az oka, hogy ő a barátnőddel kavar. Pedig ő előbb csalt meg, minthogy te verekedtél. Gondolkodj ezeken írd meg, ha jutottál valamire.
2014. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!